Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hát most nagyon elkeseredtem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát most nagyon elkeseredtem. Nem lesz pénzünk jegygyűrűre?

Figyelt kérdés

amit kinéztünk, 140E lenne a pár, megmutatom:

[link]

plusz anyum azt mondta, hogy ez nem karikagyűrű, mert annak teljes mértékben egyformának kell lennie, ezek meg nem azok. Bár mi nagyon szeretnénk, de nem lesz ennyi pénzünk a gyűrűre...nekem megfelelne ezüstből is, de azt meg nem engedi, mert az nem igazi karikagyűrű stb...

meg, hogy kő nem lehet benne, mert az megtöri a körkörösségét...


ahogy elnézem a fehérarany-gyűrű árakat, nekem sosem lesz ilyenem...:'(

az aranyat nem szeretjük, nem vesszük fel, csak ezüstöt hordunk, ezért szeretnénk fehérarany gyűrűt...

de ilyen horribilis árak mellett...150E a két gyűrű...:S


valaki tud valami helyet, ahol olcsóbban lehet venni?

nagyon megköszönném:'(


2011. febr. 17. 19:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

20:03 - én is ezüstpárti vagyok. Van egy fehérarany gyűrűm, azon alapból van ródium bevonat, hogy az ezüsttartalma miatt ne színeződhessen el.

Amikor kaptam egy ezüst nyakláncot egy medállal (14 g volt), bevittem ékszerészhez és kb 2000 Ft-ért tettek arra is ródium bevonatot, így ránézésre akár fehérarany is lehetne, mert nem színeződik el.

A bevonatot érdemes évente újrahuzatni.

2011. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Én azt szoktam mondani a páromnak hogy:- nem vagy te galamb hogy gyűrűzni keljen!:)
2011. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
Hehe :) Nekünk is ilyen a gyűrűnk!!!! :)
2011. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolóknak:

14 ezer, de "Az ár egy pár ezüst karikagyűrűre értendő."

Az aranyat nem hiszem, hogy 14ezerért adnák....

2011. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezüstből akarjátok, akkor legyen ezüstből! Ezt ti döntsétek el! Anyukádat meg ne vonjátok a gyűrű témába! Botrányt azért nem fog csinálni, hisz nem róla van szó. Ha ti fizetitek, akkor végképp nem ő dönthet a TI gyűrűtökről. Ha köveset akartok, vegyetek olyat, ha ezstöt, akkor meg olyat.
2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem olyan lesz a gyűrű, amilyet ő szeretne, akkor mi lesz? Elátkoz titeket? OLYAT VESZTEK, AMILYET TI SZERETNÉTEK, MOST NEM MÁS IGÉNYEIT KELL KIELÉGÍTENI, HANEM AZT KELL NÉZNI AMIT TI AKARTOK! Az esküvőt ő állja? Mindent ő választott ki egyébként? A gyűrűről nem is kellett volna megkérdezni se. Nehogy adósságba bonyolódjatok egy gyűrű miatt, amit nem is ti választotok ki! Ne engedj neki, lépj fel!



majd írj még! :)

2011. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Dilettáns döggomba ***** válasza:
66%
Ha már a gyűrűbe is engeditek beleszólni, mi lesz később, ha jön a baba?? :O
2011. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, hogy miért kellene olyan gyűrűt választani, amilyet anyukád akar, hacsak nem ő fizeti...


Egyébként meg 14000 Ft-os ár az ezüstből készült karikagyűrűkre vonatkozik. Fehéraranyból ennél sokkal drágább.

2011. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

14000 az EZÜST ára, de a fehérarany kissé drágább

a fehérarany grammja 7777Ft kb a 2 gyűrű meg 17,5 gr lenne fehéraranyból, 17.7*7777=140.000E kb.

2011. febr. 17. 21:36
 20/28 A kérdező kommentje:

csak mutattam neki, h kb. mennyiért lehetne megcsináltatni, mert így drága. és azért mondta, amúgy nem szól bele


abban viszont lehet igaza van, hogy vastag lehet...kb 6-8gr-ra jön ki egy gyűrű, és az elég vastag lehet....az övé se vékony, sárgaarany, és 2,5gr

szóval ezért nem tudom...


írta valaki, hogy neki is ilyen van. jól bírja? mikor vettétek? hol? mennyiért?köszi


aztán valaki írta a rhódiumozást. szóval ha megveszem az ezüstöt, és húzatok rá ilyen réteget, tartós lesz? nem fogja a szürke részt elszínezni a rhódium?

nem értek hozzá, ezért kérdem

2011. febr. 17. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!