Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hát most nagyon elkeseredtem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát most nagyon elkeseredtem. Nem lesz pénzünk jegygyűrűre?

Figyelt kérdés

amit kinéztünk, 140E lenne a pár, megmutatom:

[link]

plusz anyum azt mondta, hogy ez nem karikagyűrű, mert annak teljes mértékben egyformának kell lennie, ezek meg nem azok. Bár mi nagyon szeretnénk, de nem lesz ennyi pénzünk a gyűrűre...nekem megfelelne ezüstből is, de azt meg nem engedi, mert az nem igazi karikagyűrű stb...

meg, hogy kő nem lehet benne, mert az megtöri a körkörösségét...


ahogy elnézem a fehérarany-gyűrű árakat, nekem sosem lesz ilyenem...:'(

az aranyat nem szeretjük, nem vesszük fel, csak ezüstöt hordunk, ezért szeretnénk fehérarany gyűrűt...

de ilyen horribilis árak mellett...150E a két gyűrű...:S


valaki tud valami helyet, ahol olcsóbban lehet venni?

nagyon megköszönném:'(


2011. febr. 17. 19:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk is ezüst gyűrűnk van, szerintem gyönyörű és nagyon sok féle van! az ékszerboltban az eladó azt mondta h ugyanannyit kibír az ezüst is mint az arany!

saját magatokra hallgassatok ne másokra!

és ha vesztek egy ezüstgyűrűt kb 10000 ft-ér akkor a maradékból elmehettek nászútra! valaki itt írta egyszer h "inkább megyek görög országba ezüst gyűrűvel, mint balatonra fehérarany gyűrűvel"!

Nagyon sok boldogságot nektek!!

2011. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%

szerintem sem anyád dolga, hogy milyen a gyűrű. ha tetszik az ezüst vegyetek ezüstöt a pároddal, legalább több pénzetek marad, abból elmehettek valahova utazni stb...


az ezüst gyűrű baromi tartós nekem egy gravírozott van az I. világháborúból sose veszem le.

2011. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szarnak kell lepontozni??!!

Azért mert nem ugyanaz a véleményed, mint az enyém?

Attól még hasznos a válaszom a kérdezőnek, ő kérdezett én meg elmondtam a véleményem!

2011. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
Itt a gyürü mizéria másodlagos,anyukád majd azt is beszabályozza hogyan szexelhettek,a gyürüvel kezdődik csak a lejtő,tapasztalat...
2011. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

dehogyis, nem olyan

csak elmondta a véleményét, én is el szoktam neki

2011. febr. 20. 12:16
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan horribilis ez, feltéve ha van otthon szakadt nyaklánc,karkötő,kinőtt gyűrű,bármi ami aranyból van és nem féltek beáldozni,nekünk 84e forintot sikerült az "otthoni" Szakadt dolgokból összeszednünk és így már elviselhető volt a gyűrű ára.

Igazából amit linkeltél gyűrű,számomra is fura hogy nem egyforma meg hogy köves, DE ha NEKTEK ez tetszik akkor ezt vegyétek meg. Mi nagyon nehezen állapodtunk meg,mert kedvesem fehéraranyas én meg sárga...így fele fele arányban van a gyűrűnkben mind a két aranyból. Nem bántam meg nagyon szépek. Jah még egy jó tanács. Ne az internetről vegyétek/rendeljétek a gyűrűket mert itt csak a "nagy" cégek vannak és iszonyat árakkal. Maszek ékszerüzletet ajánlom ahol kiny*alják a feneketeket,és olyat csinálnak amit ti kértek:) Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
előző voltam lemaradt bocsi, még annyit hogy ha van otthon arany azt számítassátok bele a gyűrű árába,ne eladjátok,mert ha beleszámítják többet adnak érte.
2011. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszi, mi is a maszekon gondolkodunk, az enyém is olyan lesz, mint a férfié.
2011. febr. 20. 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!