Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elkeseredtem. Tanácsok?

Nagyon elkeseredtem. Tanácsok?

Figyelt kérdés
9 hónapig voltunk együtt a párommal,majd szakítottunk. utána többször próbáltuk újra rendbe hozni a dolgokat. A szakításhoz az vezetett, hogy mindketten idegeskedtünk a vizsgáink miatt, nagyon sokszor apró kis semmiségeken is összevesztünk de elég csúnyán. én már úgy éreztem, hogy nem szeretem, de mióta megint úgy döntöttünk, hogy itt a vége, egyre inkább érzem azt, hogy de még mindig szeretem, csak erre túl későn jöttem rá. A párom azt mondja, hogy neki most igy jó, mert megnyugodott, hogy nincs veszekedés, de én is nagyon hiányzom neki.
2010. márc. 29. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod a választ. Ha szereted, akkor azt is elfogadod, hogy nincs tovább. Tiszteletben kell tartani a másik életét, kérését, döntését. Fel a fejjel, nyitva áll egy új ajtó. :)
2010. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne aggódj,ha azt mondja, ő is szeret!Pihenj kicsit,élvezd hogy egyedül vagy,ne te keresd fel őt,meglátod,nem fogja sokáig bírni.Most pihenjetek,és ha tényleg szeretitek egymást,megint össze fogtok jönni. Fel a fejjel :)
2010. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fentiekkel. Hagyd egy kicsit kifutni a dolgokat. Mindig tünődöm, hogy lehet így tanulni, ha közben ott kell rágódni, hogy szeret? nem szeret? Hagyd, hogy az Élet meghozza, amit akar.
2010. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!