Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetes karácsonyom lett...

Rettenetes karácsonyom lett anyám miatt! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Tettem fel ma egy tanácsot hogy hogyan bírjam ki anyámat, mert ma bepiált.

Ahogy megéreztem úgyis lett minden.

5órán át szidalmazott engem és a aput.

Lehordott engem mindennek, voltam szemét, kurv@, felhozta hogy 15évesen kurv@ voltam mert elvesztetem a szüzességem( a fiúval majdnem 4évig voltam együtt, 7hónapja szakítottunk) és mindezt apám előtt hogy dicsekedtem-e ezzel neki.Én is persze dühös lettem és visszabeszéltem ekkor beszaladt a szobámba és megakart fojtani én pedig lefogtam.

Úgy érzem készen vagyok, ma már nagyon sokat sírtam már nem tudnék, nem is ettem.Elakarok menni, de nincsen hova, nem tudnék megélni, még iskolába járok.

Itt maradni sem tudnék mert csúnyákat mondott,dögöljek meg,lyukadjon ki a gyomrom tiszta szégyen ide leírni hogy miket beszélt.

Apu bejött és hallotta ezeket rákiabált, miattam össze is vesztek mondta anya hogy holnap majd én fogok szenvedni ha ketten itthon leszünk.

Én ezt nem fogom megvárni.Elmegyek.

Anya most elment nagymamámék, akik szintén isznak biztos ott is iszik majd, gondolom az öcsének lefog minket szapulni az pedig lehet ide jön verekedni apuval, mindig ez van.És csak szegény apámat sajnálom.

Valaki adjon nekem tanácsot, és ha valaki tudna adni tippet hogy ha elmennék hogyan tudnék meg élni?!

Nem tudok sehova menni, a rokonok azok csak vannak de egy telefont nem eresztenének el karácsony alkalmából.



18/L


2010. dec. 26. 17:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

ketten apukáddal nem tudtok egy olcsó albérletet keresni??:(

Jaj én nagyon sajnállak, ez nem egy álom élet...

Esetleg, elmehetsz egy kollégiumba. Azért is fizetni kell, de jobb mint a semmi.:/

2010. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Eleg szomoru az eseted. De mar nagykoru vagy, talan elmehetnel tovabb tanulni ugy, hogy kollegiumban laknal, vagy pedig keresel munkat es mellette tanulsz pl.

A papaddal kellene beszelgetned, mivel a megoldas nala van, hiszen a mamad a Neje!

Nem sajnalni kell a papadat, hanem megkerni arra, hogy valtoztasson es allitsa le a mamadat.

A papad iszik? miert turi el ezt, hiszen O a csaladfo es a Ferj, tehat Tole vard a segitseget.

2010. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Apu úgy iszik mint egy normális ember esetleg naponta egy sör.

Nem beszélek apuval, nem is tudnék mit, ő ezt már megszokta anyunak az ivászata nem az első, én meg nem bocsájtok meg.

Kollégiumba nem tudok menni, mert így is kellene járnom a városomba mert itt van a gyakorlati munkahelyem.

2010. dec. 26. 17:46
 4/36 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen Veletek anyukád..


Kollégiumba nem tudsz elmenni?

Korodból ítélve idén végzel majd a középiskolában, és ha utána elmész felsőbb iskolába, akkor sikerül megszabadulnod otthonról. El tudsz menni városba, és akkor vége ennek az egésznek.


Vagy ha apukáddal együtt költöznétek el? Van erre esély?


Vagy ha van barátod, akkor esetleg hozzá nem tudsz elmenni ideiglenesen? Ha nyugis környezetben lennél, akkor könnyebb tudnál dönteni is..


16/L

2010. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak. Apukáddal jó a viszonyod? Együtt nem tudtok elmenni valahova? Valamelyik barátodhoz? Nem nagyon tudok jobb ötletet... :S Még gondolkozok és írok, ha kitaláltam valamit! Te is írj, hogy mi történik azóta. És kitartás!:)
2010. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Sajnállak nagyon,akár az én gyerekkorom....,de nálunk apu se volt,nem lakott velünk...
2010. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

:( köszönöm aranyosak vagytok mindenki!

Apuval ketten biztos nem tudunk elmenni sehova, és ő tuti nem is akarna, barátom van 4hónapja de ha hozzá megyek, mert mondtam ma akkor mondta megyek hozzá b@aszni,ezért sem mondtam még el hogy lefeküdtünk.Szóval ő is kilőve,nem szeretnék máson élősködni.

Nem tudom mit tehetnék, tényleg!

Nem bírom kikészít, legszívesebben megölném magam.

2010. dec. 26. 17:52
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben nyugodtan élősködhetsz, mindenki megértené.
2010. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Megértelek, ugyanilyen pokol volt az életem egészen 22 éves koromig amikor férjhez mentem és végre elköltöztem otthonról. Én nem találtam megoldást, szenvedtem. Remélem neked sikerül megtalálni a kiutat.
2010. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Bárcsak lenne megoldás, hiába vannak a rokonaim, akire a bajban számíthatnék, lesz@rnak, most nagyon szomorú vagyok, mint még sosem, nem is tudom mit tegyek!?hagyjam el holnap az otthonom hogy itt ne szenvedjek, menjek az ismeretlenbe?!Még a sötétben is félek.:(

Hol fogok aludni, enni,mi lesz velem, de tudom ha maradok akkor is kész pokol lesz az életem, pedig nem hittem volna hogy képes ilyet mondani, azt hittem szeret.Tévedtem

2010. dec. 26. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!