Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetes karácsonyom lett...

Rettenetes karácsonyom lett anyám miatt! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Tettem fel ma egy tanácsot hogy hogyan bírjam ki anyámat, mert ma bepiált.

Ahogy megéreztem úgyis lett minden.

5órán át szidalmazott engem és a aput.

Lehordott engem mindennek, voltam szemét, kurv@, felhozta hogy 15évesen kurv@ voltam mert elvesztetem a szüzességem( a fiúval majdnem 4évig voltam együtt, 7hónapja szakítottunk) és mindezt apám előtt hogy dicsekedtem-e ezzel neki.Én is persze dühös lettem és visszabeszéltem ekkor beszaladt a szobámba és megakart fojtani én pedig lefogtam.

Úgy érzem készen vagyok, ma már nagyon sokat sírtam már nem tudnék, nem is ettem.Elakarok menni, de nincsen hova, nem tudnék megélni, még iskolába járok.

Itt maradni sem tudnék mert csúnyákat mondott,dögöljek meg,lyukadjon ki a gyomrom tiszta szégyen ide leírni hogy miket beszélt.

Apu bejött és hallotta ezeket rákiabált, miattam össze is vesztek mondta anya hogy holnap majd én fogok szenvedni ha ketten itthon leszünk.

Én ezt nem fogom megvárni.Elmegyek.

Anya most elment nagymamámék, akik szintén isznak biztos ott is iszik majd, gondolom az öcsének lefog minket szapulni az pedig lehet ide jön verekedni apuval, mindig ez van.És csak szegény apámat sajnálom.

Valaki adjon nekem tanácsot, és ha valaki tudna adni tippet hogy ha elmennék hogyan tudnék meg élni?!

Nem tudok sehova menni, a rokonok azok csak vannak de egy telefont nem eresztenének el karácsony alkalmából.



18/L


2010. dec. 26. 17:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Én a 26.-ai 17:50-es vagyok.

Mindenképpen jó ötletnek tartom a lekamerázást.

Annak idején én elmondtam Neki,hogy miket csinált,de azt mondta nem emlékszik rá.

Aztán később lekameráztam,láthatóan elszégyelte magát,de 1 hónap múlva kezdődött megint.

De mindenképpen próbáld meg,hátha nálatok bejön!!!

2010. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
100%

Apukád felőli rokonokban sem bízhatsz, ők se segítenének? Vagy nincs legjobb barátnőd, akinek rendesek a szülei és elmondhatnád, hogy hogy élsz? Talán segítenének és aludhatnál láluk egy pár napig, hátha anyukád reagálna erre. Az apukád felőli nagyszüleid nem tudnak semmit? Vagy akár egy szomszéd.. nem tudom elhinni, hogy senki se tud segíteni :( sajnálom

Tiszta szívemből remélem, hogy megoldódnak a gondjaid :)

2010. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Apukám általi nagyszüleim már nem élnek, apukám egyke!

Szomszéd?Én lennék anyám szerint a legaljasabb dög ha egy szomszédnak beszélném ki.Itt mindenki pletykás az a baj.

Barátnőm van több is, de van aki nem áll túl jó anyagilag vagy nincs hely,vagy nem vagyok az anyukájával annyira jóba.

A barátom is felajánlotta, de inkább nem, akkor az lenne hogy "kurv@lkodok" anyum szerint.

Amúgy vannak ismerőseim akik talán befogadnának, de nem tudom.


Ma már megint csúnyán összevesztünk, most is iszik sört, csúnyán ugyan nem beszélt velem, de tönkre akar tenni.Mindent megcsináltatott ma velem, ő meg csak ül a meleg mellett és iszik vagy jött dirigálni hogy ez így nem jó úgy nem jó.

Már nagyon unom :(

2010. dec. 29. 14:40
 34/36 anonim válasza:
Sajnálom, hogy nem élnek az apukád felőli nagyszüleid, remélem nem bántottalak meg ezzaűel. De ha így is úgy is elakarsz költözni otthonról, akkor nem mindegy mit mond már rád anyukád? Menj a barátodhoz egy időre, legalább megnyugszol egy kicsit.
2010. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Legyen nálad egy üveg pia tartalékban és ha legközelebb kötözködik,itasd az asztal alá,akkor majd legalább nem bírja majd jártatni a száját,másrészt tudni illik,hogy a piás emberek szemében mindig annak van legnagyobb becsülete,aki szintén iszik,vagy legalábbis inni ad nekik.Légy ravasz!Esetleg szoktasd rá,hogy a kocsmába járjon inkább inni,akkor talán a kötözködő hajlamát is kiélné ott,nem pedig rajtad.

Mellesleg lehet,hogy egy jól irányzott atyai pofon is kijózanítaná.Ha attól látna csillagokat és nem az alkoholtól,akkor talán elgondolkozna a viselkedésén...

2010. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Zárkózz be a szobádba mikor ilyen ő meg csinálja az eszét kint.18 éves vagy,nem vagy köteles eltűrni amit le művel.Szard le magasról,ha ilyen. Mikor meg józan,legyél vele normális.Nem veszi észre magát?
2010. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!