Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetes karácsonyom lett...

Rettenetes karácsonyom lett anyám miatt! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Tettem fel ma egy tanácsot hogy hogyan bírjam ki anyámat, mert ma bepiált.

Ahogy megéreztem úgyis lett minden.

5órán át szidalmazott engem és a aput.

Lehordott engem mindennek, voltam szemét, kurv@, felhozta hogy 15évesen kurv@ voltam mert elvesztetem a szüzességem( a fiúval majdnem 4évig voltam együtt, 7hónapja szakítottunk) és mindezt apám előtt hogy dicsekedtem-e ezzel neki.Én is persze dühös lettem és visszabeszéltem ekkor beszaladt a szobámba és megakart fojtani én pedig lefogtam.

Úgy érzem készen vagyok, ma már nagyon sokat sírtam már nem tudnék, nem is ettem.Elakarok menni, de nincsen hova, nem tudnék megélni, még iskolába járok.

Itt maradni sem tudnék mert csúnyákat mondott,dögöljek meg,lyukadjon ki a gyomrom tiszta szégyen ide leírni hogy miket beszélt.

Apu bejött és hallotta ezeket rákiabált, miattam össze is vesztek mondta anya hogy holnap majd én fogok szenvedni ha ketten itthon leszünk.

Én ezt nem fogom megvárni.Elmegyek.

Anya most elment nagymamámék, akik szintén isznak biztos ott is iszik majd, gondolom az öcsének lefog minket szapulni az pedig lehet ide jön verekedni apuval, mindig ez van.És csak szegény apámat sajnálom.

Valaki adjon nekem tanácsot, és ha valaki tudna adni tippet hogy ha elmennék hogyan tudnék meg élni?!

Nem tudok sehova menni, a rokonok azok csak vannak de egy telefont nem eresztenének el karácsony alkalmából.



18/L


2010. dec. 26. 17:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
jaj szegénykém :( hol laksz? talán segithetnék...:(
2010. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Hajdú Bihar
2010. dec. 26. 19:27
 13/36 anonim ***** válasza:
az nincs is messze:-) borsod a.
2010. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis lehiggad, ha meg nem, akkor feljelented. Sajnos léynegében nem tehetsz semmit, majd ha lesz munkád, kivehetsz egy szobát, az nem kerül annyira sokba. Ismerős a szitu, de sose történt semmi "komoly". Nem irigylésre méltó, nem szoktam az ilyenekkel dicsekedni se, de túl kell élni. Sok sikert és tarts ki. Esetleg szerezz kulcsot a szobádhoz, vagy menj el egy barátnődhöz, mikor rajta van a dili.
2010. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
Szeretnék segíteni neked, nem tudom hogy vehetném fel veled a kapcsolatot... Jó lenne ha privát emailben tudnánk beszélni... nálam hely is lenne, kicsit messze vagyok, de... ÍRJ!!!...
2010. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a családsegítőt, a védőnőket, a szociális munkásokat, a háziorvost. Ők tudják, hogy nálatok mi lehet a megoldás. Keress munkát, hogy független lehess, a suli ráér később is vagy tűrj amíg tanulsz, ez a te döntésed, de ne add fel, mindig van megoldás. Suli mellett is lehet dolgozni, így tehetsz félre pénzt és már nyáron elköltözhetsz. Korrepetálhatnál vagy hordhatnál ki újságot, Mekiben mindig van felvétel. Az elkeseredettségedet az mulasztja el leginkább, ha cselekszel. Készíts egy klassz tervet és valósítsd meg, ne a kifogásokat keresd, mert akkor nem jutsz sehova. Hajrá!
2010. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
21%

En megmondom oszinten sajnalom is a leanyzot meg nem is.

Az anyja lekur...zza,mondjuk az alkohol miatt,15 eves kora ota el szexualis eletet,az apukaja aki allitolag normalis azt mondja,hogy nala ne menjen oda csak b....i.

Kerdem en,mindig csak a szulokben kell keresni a hibat?

Az anyarol ne beszeljunk,mert o ilyen viselkedessek nem anya szerintem.

Koltozzon egyedul az apjahoz,kossenek kompromisszumot,nem kell egybol orszag vilag elott sajnaltatni magad.A leanyzonak is valtoztatni kell az eletstilusan,hogy az apukaja ertekelni tudja.

2010. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Azt megkérdeztétek már együtt, vagy külön-külön anyukádtól, hogy miért iszik??? Biztosan vannak született szörnyetegek, de ha egy anya karácsonykor részegen a lányát szidja, átkozza, aztán elmegy tovább inni, az biztosan nem előző nap borult ki valamin...

Nem könnyű megoldást találni, de lehet, hogy ha egyszer elmondhatná a saját gondjait, akkor legalább az okokat tudnád, vagy sejtenéd. Gyökeres változást nyilván nem fogsz tudni elérni, de lehet, hogy kevesebb kétségbeesés, harag, és utálat lenne benned.

2010. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi történt azóta? Sztem elég sokan izgultak érted, leírhatnád. A rokonokat meg kellene próbálni. Biztos megvan a jó okuk - nem is kell nagyon agyalni rajta - h miért nem röpködnek a családnak. Lehet, h félre ismeritek egymást és a bajban végül segítenének. Írj!

2010. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenki nagyon aranyos és jókat írt.

Hmm anya tegnap meg ma csak sört ivott, nem sokat de ivott, tegnap még veszekedett ma már azzal is leállt.

Meg értem hogy iszik, sok baja van, de másnak is van baja mégsem iszik.

A rokonok nem olyan jók, mint aminek hisztitek, egyszerűen én mondom hogy senki nem normális, az egyik testvére rosszabb mint a másik, ők elvárják hogy mi mindig segítsünk rajtuk, így van ez anya szüleivel is, de mi sosem kapjuk vissza.

Letojnak magasról, bár már mi is azt "tesszük" vagyis anya nem képes rá.

Köszönöm tényleg akik izgultak értem, bár gondolkodtam hogy ki kell bírjam mert a híd alá nem költözhetek.

Ja és volt aki írta hogy apu is bántott engem, tévedés apu nem bántott meg semmivel

2010. dec. 28. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!