Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ba**ák el mindig a...

Csak nekem ba**ák el mindig a karácsonyom? -. -"

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve ugyanolyan a karácsony..piszkálódás, veszekedés..

most pl díszítem a fát EGYEDÜL mert senki nem hajlandó segíteni, és odajön apám, hogy JAJJ ALUL NINCS DÍSZ!...

meg mert én megmondtam, hogy én már kínőttem abbol hogy : jaj jön a jézuska mennyetek be a szobátokba..

és amit mondtam a folyamatos veszekedés..együtt nem ebédelünk még karácsonykor sem..meg áhh..nemtudom mit kéne csinálnom már velük


2010. dec. 24. 17:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, nekem is most el van cseszve, sőt MINDIG.
2010. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát... túl sok pozitívummal nem szolgálhatok... Talán annyi, hogy akár egy éhkopptól szenvelgő ember, aki a szemétben élelmet lel, te is próbáld meg megtalálni az örömöt az ürömben. ;)
2010. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak neked b..ták el a karácsonyod.Nálunk már volt ordibálás sírás minden ami egy szenteste elengedhetetlen tartozéka...A fa most lett feldiszítva anyám egyedül kaja még sehol...Ez ám a Happy xmas
2010. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez,nálunk még társul egy "beteg" apával...13L
2010. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

nemcsak neked...én full egyedül vok mindig karácsonykor.

Bárcsak dolgoznom kéne most, komolyan, jobban viselném!!

2010. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évek óta csak romlik a karácsonyom. Persze ez már a felnőtté válás egyik jele, és mert mindig minden változik. Abban bízom, hogy ha majd nekem lesz gyerekem, akkor újra jó lesz a Karácsony. Addig is már a nevelőszüleimmel nem igazán ünnepelünk. 18/F
2010. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, én se bánnám, ha inkább a munkahelyen lennék, csak itthon ne kellene rohadni.
2010. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem is qva jó karácsonyom lesz......-.-
2010. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ha nekem valaha lesz gyerekem, nem fogok neki hazudni minden félét...nem fogom abban a hitben éltetni, hogy a jézuska hozza a karácsonyi ajándékot, meg a télapó a csokikat..

Lehet, hogy néhányan nem értetek egyet velem, de nem szeretném, hogy majd csalódnia kelljen meg hasonlók...és 15 éves létemre még mindig elkell hitetni hogy a "jézuska" hozza az ajándékot..na ne már..

2010. dec. 24. 17:37
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi jól elvagyunk itthon a pasimmal (ketten élünk), nem díszítettünk fát, néhány girlandot kiraktam a lakásban itt-ott és kész, meg van egy izzósor, nem volt díszítés miatt szenvedés. Nem ajándékozunk egymásnak semmit, nem is csapunk nagy főzőcskézést, csak ahogy minden más napon is, elvagyunk és jól érezzük magunkat :) A rokonokkal is meg van beszélve, hogy nem ajándékozunk, csak találkozunk, holnap a párom családjánál leszünk, holnapután az én szüleimnél. Nincs stressz, csak szeretet, harmónia és békesség, ahogy annak lennie kell :)

Este megnézünk egy jó filmet, koccintunk egy jófajta itallal és vízipipázunk egyet.

Előző években nagyon stresszes volt a karácsony a sok ajándék utáni rohangálás miatt, mára ez megszűnt. Nagyon tuti, hogy nálunk vendégség sem lesz, hanem mi megyünk.

Ne hagyjátok hogy másról szóljon az ünnep, csakis a szeretetről!

2010. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!