Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ba**ák el mindig a...

Csak nekem ba**ák el mindig a karácsonyom? -. -"

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve ugyanolyan a karácsony..piszkálódás, veszekedés..

most pl díszítem a fát EGYEDÜL mert senki nem hajlandó segíteni, és odajön apám, hogy JAJJ ALUL NINCS DÍSZ!...

meg mert én megmondtam, hogy én már kínőttem abbol hogy : jaj jön a jézuska mennyetek be a szobátokba..

és amit mondtam a folyamatos veszekedés..együtt nem ebédelünk még karácsonykor sem..meg áhh..nemtudom mit kéne csinálnom már velük


2010. dec. 24. 17:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van...nem szeretem már én sem a karácsonyt valahogy régen jobb volt, mert akkor tényleg a szeretetről szólt...15F
2010. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

nekem most nem érzem, hogy el lenne cseszve a család által. VISZONT a pasim tegnap mondta, hogy ő nem érzi magát szabadnak, meg már nem fájna a szakítás. nagyon jó időzítés...

Mellesleg a legrosszabb nekem az egészben, hogy MINDEN családtagom van, de mégsincs családom:S anya meg apám a születésemtől nem vtak együtt soha, és vagy két éve már mama meg papa is megutálták egymást. zsír, nemigaz?

(én mindegyiküket szeretem, ezért is olyan fura ez. de már elfogadtam, nincs mi mást tenni)

Boldog karácsonyt mindenesetre MINDEGYIKŐTÖKNEK:)

fel a fejjel:)

2010. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nem kell ettől a naptól olyan nagy etwast várni. Minden azt harsogja: jön a Karácsony, hú, ha! Aki vallásos, az elmegy az éjféli misére, s neki meg is van az öröme. Az emberek várják a csodát, hogy hú, jön az öröm, a csengőszó. Amíg dolgoznak, tanulnak, lekötik magukat az emberek, elmegy a nap, ilyenkor meg összezárva nem tudnak egymással mit kezdeni, egymás agyára mennek. Nekünk már régen nincs akkora jelentősége ennek a napnak. Kitakarítunk, főzünk, van egy fenyőágunk, rajta 5 szaloncukor. Ajándékozás nincs, ha év közben kell valami megvesszük, és ilyenkor nem szenteskedünk, nem próbáljuk magunkat másnak mutatni, mint általában vagyunk.
2010. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ugyan az, még csak olyan kaját sem főzött anya amit szeretek :( még enni se tudok, nekem meg most nincs hangulatom főzni magamnak...18l :(

azért boldog karit..:)

2010. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
dettó...drága apámnak megint sikerült elcsesznie mindent..mert utálja a karácsonyt és ha neki nem jó akkor másnak se legyen ! |: de utállom :@
2010. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg egyik évben sem volt jó karácsonyom pedig már 20 éves vagyok.

18 évig mikor az alkoholista apámmal éltünk szörnyű volt.

Most meg egy kicsi albérletben vagyunk de még fára sem telik. :( Bár kaját azt csináltunk.

2010. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Elszomorító, az a tény, hogy mi lett ebből az ünnepből
2010. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

úgy látom, nem csak én utálom a karácsonyt :) és ettől kicsit jobban érzem magam...

még 2 napot ki kell bírni, aztán kicsit jobb lesz.

2010. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
ünnepelnétek inkább velem...most főztem teát és olyan szívesen megosztanám mindenkivel aki magányos vagy csak rosszul érzi magát =)
2010. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!