Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ba**ák el mindig a...

Csak nekem ba**ák el mindig a karácsonyom? -. -"

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve ugyanolyan a karácsony..piszkálódás, veszekedés..

most pl díszítem a fát EGYEDÜL mert senki nem hajlandó segíteni, és odajön apám, hogy JAJJ ALUL NINCS DÍSZ!...

meg mert én megmondtam, hogy én már kínőttem abbol hogy : jaj jön a jézuska mennyetek be a szobátokba..

és amit mondtam a folyamatos veszekedés..együtt nem ebédelünk még karácsonykor sem..meg áhh..nemtudom mit kéne csinálnom már velük


2010. dec. 24. 17:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk talán 1x vagy 2x volt olyan hogy együtt kajáltunk volna 15 év alatt. Nem vagyunk egy átlag család, de hát akkor is karácsony van meg minden, de már nagyon nem is érdekel. Megszoktam. Idén karácsonyfánk sincs. Talán majd a gyerekemnek/gyerekeimnek jobb lesz......
2010. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem karácsonykor mindig sokkal elbaszottabb kedvem van, mint az év bármelyik másik napján. Pedig ilyenkor kellene örülni valaminek...Szeressük egymást gyerekek, és nézzük meg 'bétóven' mind a 6 részét, a karácsony 3 napja alatt...

19f

2010. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
3 éve már elég szánalmas a karácsony nálunk is.... Inkább megyek rázom magam a discoban...
2010. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

17:38

Szólna nálam is a szeretetről, ha lenne kit szeretgetni... :-(

2010. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem gyerekkoromban az összes karácsonyomat elb...ták a szüleim, így felnőtt fejjel meg már hidegen hagy az egész ünnep.
2010. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, nálam még a zsidók is jobban örülnek a karácsonynak!
2010. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
40%
HÁHÁHÁ.... én nem ünneplem ezt a mondvacsinált ünnepet böböbőőőőő.... :D
2010. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lenne egy kicsit rosszkedvem, mint ahogy most érzem magam. Kicsit meghatódtam, amolyan öröm-bánat keverék, és nem szeretném h azt lássák h sírok.
2010. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kb ugyanilyen hm 22 éve :D bár az első párra nem emlékszem szerencsére
2010. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

nekem is mindig rossz karácsonyom van

anyám idén még egy kib*szott fenyőfát se tudott volna venni..

meg láttam jysk-be egy puha plédet, és arra mondtam, hogy na akkor ezt szeretném karácsonyram és nem vette meg -.-

még nem kaptam meg ajándékokat, de nem hiszem hogy sokat kapnék :(

ja és közös kajálás az nálunk esélytelen. soha nem eszik együtt a család, még ilyenkor sem

azt kívánom, hogy bárcsak ne is lenne karácsony

2010. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!