Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetes karácsonyom lett...

Rettenetes karácsonyom lett anyám miatt! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Tettem fel ma egy tanácsot hogy hogyan bírjam ki anyámat, mert ma bepiált.

Ahogy megéreztem úgyis lett minden.

5órán át szidalmazott engem és a aput.

Lehordott engem mindennek, voltam szemét, kurv@, felhozta hogy 15évesen kurv@ voltam mert elvesztetem a szüzességem( a fiúval majdnem 4évig voltam együtt, 7hónapja szakítottunk) és mindezt apám előtt hogy dicsekedtem-e ezzel neki.Én is persze dühös lettem és visszabeszéltem ekkor beszaladt a szobámba és megakart fojtani én pedig lefogtam.

Úgy érzem készen vagyok, ma már nagyon sokat sírtam már nem tudnék, nem is ettem.Elakarok menni, de nincsen hova, nem tudnék megélni, még iskolába járok.

Itt maradni sem tudnék mert csúnyákat mondott,dögöljek meg,lyukadjon ki a gyomrom tiszta szégyen ide leírni hogy miket beszélt.

Apu bejött és hallotta ezeket rákiabált, miattam össze is vesztek mondta anya hogy holnap majd én fogok szenvedni ha ketten itthon leszünk.

Én ezt nem fogom megvárni.Elmegyek.

Anya most elment nagymamámék, akik szintén isznak biztos ott is iszik majd, gondolom az öcsének lefog minket szapulni az pedig lehet ide jön verekedni apuval, mindig ez van.És csak szegény apámat sajnálom.

Valaki adjon nekem tanácsot, és ha valaki tudna adni tippet hogy ha elmennék hogyan tudnék meg élni?!

Nem tudok sehova menni, a rokonok azok csak vannak de egy telefont nem eresztenének el karácsony alkalmából.



18/L


2010. dec. 26. 17:36
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

17:14es félre értetted ezt a kommentemet:


A kérdező kommentje:

:( köszönöm aranyosak vagytok mindenki!

Apuval ketten biztos nem tudunk elmenni sehova, és ő tuti nem is akarna, barátom van 4hónapja de ha hozzá megyek, mert mondtam ma akkor mondta megyek hozzá b@aszni,ezért sem mondtam még el hogy lefeküdtünk.


apukám nem beszél rólam csúnyán, anya mondta azt hogy megyek hozzá b---ni

2010. dec. 28. 18:05
 22/36 tetris ***** válasza:
Apukád még nem gondolt arra, hogy elváljon?
2010. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
neem
2010. dec. 28. 18:07
 24/36 anonim ***** válasza:

Figyi!

Talán kellene venned egy nagy levegőt, és amikor anyukád nincs otthon leülni apukáddal beszélni. Lehet, h nem olyan a viszonyotok, de meg kell próbálni. Mondd el neki, h igaz, h még csak 18 vagy, de szereted a barátodat. Mi lenne, ha hozzá költöznél?

2010. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ha valami módon, de biztos szereted anyudat. Próbálj meg vele beszélni, hátha akkor jobb lesz a kapcsolatotok, és belegondol, hogy mégis a gyereke vagy, és leáll kicsit... Ha ez sem segít, beszélj egy felnőttel, tanárral, beszélj a barátaiddal, lehet hogy ezt úgy gondolod hogy ez ciki, de mindent meg kell próbálni, mert anyum is elvált apukámmal. És tudom milyenek az ilyen veszekedések, még ha nálatok rosszabb a helyzet. Gyűjt pénzt lakbérre, egy bértárssal, vagy ilyesmi. Apukáddal jó kapcsolatba vagy? Mert ha igen, vele is beszélned kellene. (BOCS HA HOSSZÚ, REMÉLEM AZÉRT ELOLVASOD)
2010. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Elolvastam, a legnagyobb baj az egészbe hogyha nem iszik szinte sosincs veszekedés, és jó a kapcsolatunk, ettől jobb nem is lehetne, de ha iszik elszabadul a pokol azt pedig utálom
2010. dec. 28. 19:04
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm anyja nem ivott, de mindig püfölte Őt. S egyszer csak erősebb lett. Akkor lefogta, s megmondta neki, hogyha még egyszer hozzáér eltöri a kezét. Nem bántotta többet. Ezzel azt akartam mondani, hogyha legközelebb megaláz, már felnőtt vagy nem lehet erősebb Nálad, fogd le, s nézz mélyen a szemébe, s lassan, hipnotikusan mond el neki, hogy ha nem hagy békén elmész a gyemekvédelmisekhet, rendőrségre stb... s feljelented bántalmazásért, s ezt ő sem akarhatja. Nagyon ilyesztően, s eltökélten mondjad, talán használ.
2010. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ugye azért ez a cécó nem újdonság neked? Ugy veszem ki az írásodból. Csak az a rossz, hogy egyre rosszabb lesz.

Azért válaszolj annak a lánynak, aki tudna segíteni neked.

2010. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ilyent mondok, de ha egy tényleg ilyeneket mondott, akkor anyukád orvosi eset.
2010. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha magnóra/mobilra vennéd, hogy mit mond, amikor részeg, és józanul lejátszanád neki. Hátha elgondolkodtatná a dolog.
2010. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!