Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeseredtem:- ( 4 hónapja...

Elkeseredtem:- ( 4 hónapja szültem van némi feleslegem. A férjem nem kíván. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig vissza utasít,már elegem van.. Mondja hogy fogyjak le.. 15kg feleslegem van Köszönöm a válaszokat 25N
2010. okt. 9. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
Én is 55ről indultam, 70 vagyok és 165cm :( Még nem merek drasztikusan fogyni mert ígyis kevés tejem van..
2010. okt. 9. 18:52
 12/67 anonim ***** válasza:
86%

És a férjed külsőre kifogástalan?


Mert belső tulajdonságain van mit fejleszteni... De ne keseredj el! Plusz kilók ide vagy oda, nagyon vonzóvá tudod magad varázsolni egy kis odafigyeléssel: csinos smink, jó fruzura, nőcis ruha és a legfontosabb magabiztos fellépés:)! Hajrá!

2010. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim válasza:
91%
nem ételmennyiséget kell visszavenni!én együttérzek veled hogy elkeseredett vagy de ha nem szakszerűen fogsz neki a diétának akkor inkább még várj vele.amit tanácsolnék:a szoptatás ideje alatt semmiképpen se diétázz egyél amit szeretnél (a gyorséttermi foson kívül persze).utána nézd át ezt az ooldalt töviről hegyire:bodybuilder.hu itt a táplálkozás vagy épp most indult a női részleg és ott minden ilyet megtalálsz.sok sikert!
2010. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
67%

Hú, ez tényleg gáz...

15kg felesleggel nem lehetsz visszataszítóan kövér. Akit szeretünk, akkor is szeretjük, ha ennél jóval drasztikusabban is megváltozik a külseje.

Ő tökéletes testfelépítésű? Tesóm mindig azzal teszi helyre a férjét, hogy ha majd te úgy nézel ki, mint a Dávid-szobor, beszélhetünk arról, hogy én hogy nézzek ki:)

2010. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
81%
hát én hatalmas békeharcos vagyok, pillangókkal midnennel, de ez az egyike azon hibáknak amiért olyan kibeb*szott nagyh isztit vágnék a férjem fejéhez hogy egyből csülökpörköltet kínálgatna és még három hét múlva is bőrtangában kánkánozna bocsánatkérésért. azthiszem ezzel mindent elmondtam...szerintem ideje bezsélned vele hogy mégis mit jelentett az a te testednek és szervezetednek hogy kihordtad a közös gyermeketeket és most táplálod.
2010. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
37%

"Akit szeretünk, akkor is szeretjük, ha ennél jóval drasztikusabban is megváltozik a külseje."


Azért én ezzel vitatkoznék. Senki ne mondja, hogy kicsit sem zavarná, ha az egykor izmos, sportos testű párja felszedne 50 kilót, elkezdene kopaszkodni, kiesnének a fogai stb. És attól még szerethetem továbbra is, de az nem kérdéses, hogy jobban vonzódom hozzá, amikor gyönyörű teste van. A kérdező párja pedig nem így ismerte meg a feleségét, a "másik" testéhez vonzódott és nem tud mit kezdeni a változással. Persze, azzal én se értek egyet, hogy szülés után pár hónappal ilyen követelései legyenek. Várd meg míg abbahagyod a szoptatást, addig ne fogyózz. Utána viszont egy normális diétával, sporttal, fokozatosan fogyj le. A párodat kérd meg, hogy segítsen, támogasson téged. Addig is maradjon csöndben.

2010. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy nagyon kövér,ne keseregj,törödj magaddal,egyél sok gyümölcsöt zöldséget,igyál sok vizet,és sétálj nagyokat,meg persze próbálj kideríteni mi férjedurad baja.Ha csak az hogy duci vagy megoldódik,ha más is akkor meg elöbb-utóbb ugyis kibújik a szög a zsákból.Amugy csúnya töle,szégyellheti magát!
2010. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
30%
Fogyókúra nem (csak) az étel adagon múlik, hanem nagyobb részt a mozgáson, mozogsz? Azt baba mellett is lehet, van baba-mama torna, van babaúszás, van egy rakat lehetőséged, ne fogd senkire, ha rosszul állsz valamihez csak mert nem vagy hajlandó erőfeszítéseket tenni és a látszat-megoldásokban keresed a kiutat. A párod egy dolog, hogy soha nem szült, nem tudja, mivel jár, de egy másik dolog, hogy törődnöd kéne magaddal, öltözz szépen, előnyösen, ne legyél slampos csak azért, mert baba van, ismerek olyan nőt, aki 5 gyereket szült (mint a sorozatlövő puska, egymás utáni években), de ha nem a gyerekekkel látnád, azt hinnéd, egy gyereke sincs, fel se szedett semmit, csak amennyi a baba volt, és egyből visszaállt az alakja. A terhesség nem jelenti egyenesen arányosan azt, hogy el is hízik tőle valaki, csak az hízik el, aki közben is elengedi magát. Nő vagyok, mielőtt nekem esnél!
2010. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
54%
hát... 165 centi vagyok. én 65ről fogytam le, de a lényeg, h akkor sem voltam kifejezetten kövér. sőt. barátom szerint elfért volna még rajtam, nem volt látványos. szerezz vmi torna dvdt. és gondolkodj el a kapcsolatodon:S
2010. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
58%
hogy lehet így benézni a párválasztást hogy szülés után 4 hónappal derüljön ki mekkora tróger? sajnállak, de nem tudok okosat mondani.
2010. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!