Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeseredtem:- ( 4 hónapja...

Elkeseredtem:- ( 4 hónapja szültem van némi feleslegem. A férjem nem kíván. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig vissza utasít,már elegem van.. Mondja hogy fogyjak le.. 15kg feleslegem van Köszönöm a válaszokat 25N
2010. okt. 9. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
34%
Hú de le lettek pontozva, akik azt javasolták fogyjon le a kérdező...Talán a kérdező nem érezné jobban magát súlyfelesleg nélkül (főleg, hogy fiatal lányról van szó) és nem lenne nagyobb önbizalma (nem beszélve az elhízás egészségügyi oldaláról)?
2010. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
54%
sajnos nagyon szomoru hogy ilyen ferfiak leteznek,de gondolom szamodra az leggszornyubb hogy pont te fogtad ki.szerintem probalj lefogyni .amikor ulybol csinosnak erzed magad probald neki vissza adni amit te ereztel most.es mikor majd o kozeledik feled az agyban utasitsd el mondvan most mar neked nem felel meg az o kulselye.
2010. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
65%
Lol uccsó' olvastad hogy 4 hónapja szült a kérdező???Ilyenkor káros a fogyás,mert kell a tej a babának és már amúgy is kevés teje van...Olvass és ne okoskodj feleslegesen...
2010. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
59%

Elkeseredtem:- ( 4 hónapja szültem van némi feleslegem. A férjem nem kíván. Mit tegyek?


Síbakanccsal taposs a pofájába a férjednek.

2010. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
42%

A baba 3 hónapos korától (tehát szülés utáni 3. hónaptól már lehet): [link]


Szülés utáni 2. hónaptól (már 2 hónapja el lehetett volna kezdeni): [link]

2010. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
87%

"lol" 76%-os!


Azt is írtam a korábbi hozzászólásomban, hogy ne fogyókúrázzon, amíg szoptat és hogy nem értek egyet azzal, hogy szülés után pár hónappal ilyen követelései vannak a férjnek. Te tanulj meg olvasni, mielőtt osztod az észt.

2010. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
59%
4 hónap után 15 kiló az teljesen normális, csak a férjed nem normális. Beszéljétek meg, mondd el neki, hogy szoptatás közben nem fogyózhatsz, ha nem érti meg akkor mondd meg neki, hogy egy barom :)
2010. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
61%
Szülés előtt 85 kg most 160kg. 7 éves a gyerek. Elfogadtam volna, és szerettem volna őket, de mint utólag kiderült csak egy gyerek kellett meg a gyerektartás. Én dolgozok, ő a szülein élősködik. Ez itt az érme másik oldala. :(
2010. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak kifogás ez a részéről? Nem lehet valami más magyarázat az elutasítás mögött?
2010. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
36%
Tudom nem vígasztal, nálunk ugyanez van 18 hónapja. Minnél jobban telik az idő, annál jobban bánt a dolog és mostmár bánatevő lettem szóval lefogyni lehetetlen. Tornázni nincs időm, két kisgyerekkel vagyok itthon. Nagyszülők nem tudnak segíteni, féjrem sokat dolgozik...
2010. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!