Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeseredtem:- ( 4 hónapja...

Elkeseredtem:- ( 4 hónapja szültem van némi feleslegem. A férjem nem kíván. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig vissza utasít,már elegem van.. Mondja hogy fogyjak le.. 15kg feleslegem van Köszönöm a válaszokat 25N
2010. okt. 9. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
14:56 - Nem lehettél jó szövegértelmezésből, ha ezt szűrted le. Olvasd át még egyszer, és értelmezd is. Köszönöm a magyartanárod nevében!
2010. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem a "szülés után 4 hónappal már nincs mentség" bizony azt jelenti,hogy a nőt hibáztatod.Tanulj meg fogalmazni.
2010. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
44%

Ha te semmiből se fogod fel, hogy milyen gonosz, alattomos dolog a túlsúly az egészségre nézve, ha nem foglalkozik vele az ember még időben, még akkor, amikor még könnyű, akkor nem tudok rád mit mondani. Sokan a kifogásokat keresik csak, halogatják a cselekvés kezdetét, és mire észreveszik magukat, már nem kicsi az a bizonyos túlsúly, hanem adódott hozzá folyamatosan, nincs mentség arra, ha valaki elengedi magát. Nem az alakon van a hangsúly, hanem azon, hogy a túlsúly ugyanolyan veszélyes, mint a soványság. Foglalkozni kell vele, mert ha valaki nem foglalkozik vele, előbb-utóbb idő előtt belehal, és akkor már mindegy, mivel mentegetőzött korábban. Anyunak adtak 1 évet, nem többet, de ő erőt vett magán, és él (igaz, más miatt hízott el, de az ok ebből a szempontból mindegy), egy ismerősöm anyukája viszont belehalt, mert neki már késő volt, fiatalon eltemette az anyját.

Lehet halogatni, kérdés, hogy meddig? A gyereknek élő és energikus anyuka kell, mert a gyerek, főleg első időkben, fárasztó, mire kiismeri a szülő, mi mit jelent nála, és ha valaki nem elég energikus, könnyen kimerül. A mozgás segít energikusnak lenni.

Senki nem írt drasztikus diétát vagy drasztikus sportolást. A baba-mama mozgások pont kismamáknak valók, akik nemrég szültek, semmi megerőltető nincs benne, mégis jó több szempontból is. Voltál már ilyenen? Én ismerem, mert gyerekként együtt csináltam anyuval öcsém születése után, nincs abban semmi megerőltető, inkább játékba burkolt könnyű, mégis hasznos sport. A babával együtt kell mozogni. Mi ebben a rossz? Ja, ha valaki lusta, de akkor mindegy, csak a gyereknek nem mindegy...

2010. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
69%
az nem tűnt fel véletlenül,hogy kevesebbet eszik és tornázik meg sétál a gyerekkel?????????????????Csak b@szogatni akarod mert tökéletesnek képzeled magad.Pont mint az idióta férje.Ja,és ha ekkora fogyás-szakértő vagy,akkor az a minimum,hogy tudod,az orvosok szerint úgy egészséges,ha legalább annyi idő alatt kell lemennie,amennyi idő alatt feljött.Szerinted 4 hónap=9 hónap?Tanulj meg számolni és vegyél vissza az arcodból.
2010. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
23:07 - Na ez a másik, hogy egészségesen fogyni nem egészen így kell. Kevesebb evés nem megoldás. Lehet kevés hamburgert is enni, meg kevés táplálót, az előbbivel egészségtelen marad, az utóbbi módszerrel nem visz be elég tápanyagot. A változatos normális, kiegyensúlyozott táplálkozás a lényeg, és a megfelelő mozgás, ami a kérdező esetében a baba-mama mozgásformák valamelyike lenne.
2010. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
89%

65%-os! Gondolom te vagy az, aki egy másik fórumon is (miért lesz sok nő igénytelen szülés után) osztottad az észt. Te beteg vagy! Komolyan kezeltesd magad!


Először is tanulj meg szöveget értelmezni.

Mindenben csak a rosszat látod és kiforgatod mások szavait.

Látom, fogalmad sincs a fogyókúrákról, mert az az egészséges, ha heti fél-egy kiló megy le és nem az alapján számolják, mennyi idő alatt mentek fel a pluszkilók. 15 kg leadásához tudod mikor kell 9 hónap...


Inkább TE tanulj meg számolni.

2010. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
48%
De jó,hogy mindenki a pasikat védi!Ennyi hímsoviniszta nővel még nem találkoztam.....Vagyis,inkább személyiségzavaros.Aki a súlyán méri,hogy mennyire értékes ember,az biza személyiségzavaros.Igen,lehet,hogy nekem kell orvos,meg a páromnak is,mert elfogad telten is,hiszen beszélgetni,kirándulni,élvezni az életet ugyanúgy tudjuk 10-15 kg plusszal is,és nem az a fontos neki,hogy hány kg vagyok.Emberek,ez tényleg beteges,nem?Valóban,minket be kéne zárni a diliházba.:::DDDD
2010. okt. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
77%-os,te meg milyen jogon szólsz bele,ha nem is akarsz szülni?
2010. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
36%
08:37 - Senki nem védi a pasikat, anyukám majdnem belehalt a túlsúlyba, betegségek alakultak ki nála, az egyiktől megszabadult, a magas vérnyomástól nem tud, van némi rálátásom, hogy is alakulnak ezek a dolgok, ha az ember nem kezeli időben.
2010. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom.De azért még nincs jogod másokat oltani mert 4 hónap alatt,SZOPTATÁS MELLETT(csak csendben kérdem meg:hány gyereked van és mennyit szoptattál?) nem dobta még le a 15 kg-t.Nézz utána a szoptatásnak is.
2010. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!