Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeseredtem:- ( 4 hónapja...

Elkeseredtem:- ( 4 hónapja szültem van némi feleslegem. A férjem nem kíván. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig vissza utasít,már elegem van.. Mondja hogy fogyjak le.. 15kg feleslegem van Köszönöm a válaszokat 25N
2010. okt. 9. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
74%

Nekem anyukám csinálta a baba-mama tornát, meg abban az időben volt a tévében is ilyen műsor rendszeresen, amikor öcsém született, abból az időből emlékszem, én is ott mozogtam velük 5-6 évesen. Ma sokkal több lehetőség van, és nem csak a súly miatt, inkább az egészség miatt kéne, hogy fontos legyen, most csak 15 kiló, ha elhanyagolod magad, rakódik, és azt veszed észre egy napon, hogy 20-as cukrod van, kapkodod a levegőt egy 15 perces sétáláson, fáj a lábad, és le kell adni 30 vagy több kilót, hogy életben maradj.

Míg kevéssel kell megbirkózni, nem kerül nagy erőfeszítésbe babával se, annyi lehetőség van, és nem a koplalás, a mozgás még frissítő is, a babával mozgásnak meg elég erős előnyei vannak, én is csinálni fogom, mert ez jó dolog, jobb, mint ha elhanyagolom magam, és csak a bajnál esik le, hogy figyelni kellett volna.

2010. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
68%
19:47 - Ez már a részedről kifogás és lustaság. Képes lennél belepusztulni a szép lassan kialakuló túlsúlyba? Önmagadért, a gyerekekért már nem is lenne érdemes lefogynod, hogy újból egészséges legyél?
2010. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
Minden reggel elmegyünk sétálni, sőt este is, de valahogy nem akar le menni:( Tornázni elkezdtem.. Kozmetikába is járok adok magamra, nem hanyagolom elmagam, Épp itt az idő hogy leüljek vele beszélni, Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 9. 20:07
 34/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, figyelj, egyetlen dologra nagyon koncentrálj, ne a párod legyen mérvadó, magadért és a babáért legyél egészséges, egy babának egészséges anyukára van szüksége, mert ő még magatehetetlen. Tökmindegy, miért távolodott el a párod, ha szeret, csak azért mondja, hogy ne súlyosbodjon a helyzet (lehet, hogy hajlamos vagy rá, hogy elengedd magad?), ha már nem szeret, akkor meg csak nem tud mit mondani, nem mer őszinte lenni. Kiderül, de ez mind nem fontos, mert a babára kell koncentrálnod, aki rád (rátok) van utalva, és akiről neked (nektek) kell gondoskodni, ez a fontos, egészséges anyuka legyél, hogy el tudd látni a babát. Egy babával még inkább meg kell tudni élni a jég hátán is, mint baba nélkül.
2010. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
56%

Először is! A drága férjed miatt nehogy elkezdj valami erőteljes fogyókúrát itt 4 hónapos babával! Le fog menni az ne aggódj, csak kell hozzá türelem, és egy kis erőfeszítés.

És ahogy látom írod, hogy adsz magadra meg minden, így igazából a férjednek egy szavad e lehetne...


Másodszor! Ne haragudj, de a férjed egy bunkó, ráadásul nem tudom elképzelni, hogy szeret téged.

Én is meghíztam egy időben, és nem 15 kilót hanem 25-30-at!!! De a páromat ez sosem zavarta, ugyanúgy kívánt ha arról volt szó!

Ha szeretne 15 kiló nem undorítaná el, ráadásul így hogy szülés miatt.


23L

2010. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
36%
A férjed egy nagy barom.És nem is vagy kövér,én ugyanahhoz a magassághoz 85 kg vagyok.Az én férjem sem repes,de elfogadta,hogy ez van,a mi babánk 9 hónapos,és még szopik.És eszemben sincs fogyókúrázni.Majd szépen lemegy,ahogy feljött.Rólad is.Sokan akkor kezdenek el gyorsan fogyni,mikor abbahagyják a szoptatást.(De a férjed miatt nehogy abbahagyd!)Talán vess be egy szexi fehérneműt,vagy támadd le:),nálunk ez működött.Akarta a gyereket?
2010. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
13%
hmmm csak 19 vagyok,de elszmomorító,hogy egyes férfiak milyen tulajdonsággal rendelkeznek,azt tedd amit te jónak látsz,ha te most még nem vagy felkészülve arra,hogy le add a felesleged akkor ne érdekeljen a férjed véleménye,igaz én sem tudom mivel jár egy szülés,de egy férfi még ennyire sem tudja akitől neked van gyereked? Mondd meg neki,hogy ez nem egy amerikai film ahol, anyuka szülés után 4 hónappal extra jó testtel szaladgál...hanem a valóság.
2010. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
66%
Fordított esetben, ha a nő nem kívánná az természetes lenne. Most halál komolyan mit tehet arról, hogy nem kívánja? Nem mondhatja azt, hogy na gyerünk kisfickó állj fel, mert muszáj... Persze a nőnek nem muszáj szétteni a lábát.
2010. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
68%

Itt mindenki álszent, aki azt állítja bárhogyan szeretné és vonzódna a párjához, akkor is, ha nagyon megváltozna. Meg, hogy csak a belső a fontos...Érdekes, miért nem találnak párt a nagyon előnytelen külsejű férfiak? Meg miért van annyi telt nő egyedül?

És szerintem sem ok a szakításra, az ha valakin szülés után marad felesleg, de ha évekig rajta marad(sőt az a tendencia, hogy egyre csak hízik), akkor ne csodálkozzanak, hogy nem kívánja őket a párjuk. Legalábbis nem annyira, mint régen. És ez a másik félre (férfiakra) is vonatkozik.

2010. okt. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
65%
Nem a sulyfelesleg miatt van. Multkor egy anyuka irt hasonlo kerdest, de melle belinkelte a fenykepet. Bombano volt. Ilyenkor jon az a mondas, h a legjobb csajokat is unja valaki.
2010. okt. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!