Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy nem...

Szerintetek érthető, hogy nem szeretnék gyereket az alakom miatt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, már eljegyeztük egymást. Nem egyszer szóbakerült a gyerekvállalás is. Az a helyzet, hogy én nem szeretnék babát, elsősorban amiatt, mert nem akarom elveszíteni az alakomat. Nagyon sokat dolgoztam azért, hogy így nézzek ki. A mellem is meg lett műtve és nem szeretném, ha megereszkedne. A párom viszont nagyon vágyik egy gyerekre. Szerintetek van így jövője a kapcsolatunknak?
2010. okt. 4. 20:40
 81/97 anonim ***** válasza:
Szia, egyébként még nem írtad hány éves vagy, ha 21 akkor nem csodálom hogy az alakod miatt nem akarsz gyermeket, ha 31 akkor kicsit más a kép. Egyébként az alakja az embernek maradhat ugyanolyan mint előtte, főleg ha szépen edzésben van tartva, akkor szinte pikk-pakk lemegy, ha a melled szilikonos akkor még az se ereszkedik meg! Én úgy vagyok vele, hogy gyermek (család) nélkül is lehet életet élni, csak nem érdemes:) nálunk a család mindennél fontosabb, de ez már a gyermekünk születése előtt is így volt!
2010. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:

Ahh, ez már annyira idegesítő. Értelmezzétek már normálisan amit írtak.

Nem azt írták, hogy SEHOGY SEMMIKÉPP nem lehet boldog élete SENKINEK gyerekkel vagy nélküle. Hanem, AZOKRA vonatkozik akiknek annyira elvan cseszve belül valami, hogy NEKIK tökmindegy. LEhet gyerekkel és nélküle is tartalmas, boldog életet élni, a minőségi idő a lényeg és van aki gyerekkel se tudja ezt elérni. tisztelet a kivételnek.

2010. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
22%
Így van,igaza van az utolsó válaszolónak,és egyáltalán nem is értem h minek győzzük meg a kérdezőt,és fordítsunk energiát arra,hogy meggyőzzük arról,h gyerekkel szebb az élet,és az fontosabb mint a se.ge.Egyszerűen egy hülye,üresfejű,idióta lotyó vagy kérdező,és akár szülsz gyereket,akár nem,az is maradsz.
2010. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 A kérdező kommentje:

Kedves 67%-os!


Minek írsz ide, ha ennyire idegesít a téma. Senki nem kérte, hogy győzzetek meg. És attól még, hogy ez fontos számomra, nem jelenti azt, hogy üresfejű lotyó vagyok. Közgazdász végzettségem van, több nyelven beszélek, van munkám ahol keményen dolgozom és én is elvégzem a háztartási teendőket, főzök, mosok, takarítok. A mellemet is a saját, spórolt pénzemből finanszíroztam, nem mintha köteles lennék beszámolni erről. Képzeljétek nem a testem körül forog az életem. A párom éppen azért szeret ennyire, mert nem egy csak külsőségekre adó plázacica vagyok, hanem egy normális nő, akivel el lehet beszélgetni bármiről, van véleménye és mindenben támogatja a párját. Az, hogy csak kritizálsz és ilyen hangnemben írsz, téged minősít. Úgyhogy légyszíves ne írjál többet ide. Nem érdekel a véleményed.

2010. okt. 6. 14:06
 85/97 anonim ***** válasza:
44%
Hát akkor mire adsz,ha nem a külsőségekre?Az lehet h amúgy egy tanult nő vagy,de hogy az élethez hülye,az is biztos.Amúgy meg azt és akkor írok ide,amikor akarok,mivel te kitetted ezt a kérdést ország világ elé és megkérdezted h mi a véleményünk erről.Hát elmondtam.Mit vártál h majd megdicsérnek érte..?Ha ilyen nők lennének a világban,mint te,már kihalt volna az emberiség..
2010. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
76%

Ahhoz se lenne semmi közötök ha a teste körül forogna az élete. Az szül, aki akar. Kérdező ne vedd magadra, én is megkaptam az önző k*rva jelzőt, pusztán azért, mert soha nem akarok gyereket. Aki ezt a jelzőt használta rám nem ismer, nem tudja, hogy mennyire nem vagyok anyának való és mennyire nem tudnám megadni a gyereknek azt amit kell. Szóval nyugi, mindenkit utálnak, aki nem olyan, mint ők, ergo nem vágyik a gyereknevelésre, de baromira nem izgatnak, szüljenek maguknak, engem meg hagyjanak a francba, én gyerek nélkül vagyok boldog.

Ha neked a tested fontosabb és így érzed magad boldognak, akkor élj így. Ez a te életed és a te döntésed, mindenkinek más az értékrendje. Egyébként pedig okos nő vagy. A válaszolók nagy része az írásjeleket sem tudta alkalmazni, csak a szidás ment, te egyszer sem tévesztettél. Sok boldogságot kívánok neked és drukkolok, hogy sikerüljön megegyeznetek a pároddal :)

2010. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
25%
Valóban jobb is ha nem szültök..van már elég eltorzult értékrenddel élő ember a földön-nincs rá szükség h még több legyen.
2010. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem izgat a véleményed és az értékrended sem. Megsúgom minden embernek más a legfontosabb az életben és ha tudni akarod arról sem tehet senki, ha nincsenek anyai ösztönei. A többi ösztönödet sem magad választottad. Épp ideje lenne felfogni, hogy nem minden ember rossz attól, ha nem követi a "családmodellt". Ennyi erővel utálhatnátok minden nőt aki nem háztartásbeli, mert hivatalosan a férj a kenyérkereső, a nő meg aki otthon neveli a gyereket. Próbáljatok így megélni, nagyon szívesen mosnék meg mosogatnék egész nap, élj meg belőle..
2010. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
28%

Nem azért írom le a véleményemet,hogy az titeket izgasson,hanem azért,mert a kérdező megkérdezte.Ha nem kíváncsi rá,ne tegye fel ezt a kérdést a gyakorikérdéseken v ne olvassa el amit írok.

A másik h honnan tudod h vannak e anyai ösztöneid v sem,amíg nincs gyereked?És más dolognak tartom azt,mikor vki úgy érzi,h a gyerek nem neki való,nem érez magában elhivatotságot h nevelje,gondozza,és azt,amikor mindezt azért nem teszi meg,mert fél h löttyedt lesz a se.ge.

2010. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
66% te ritka hülye vagy felőlem a kérdező a fülét is féltheti nemérdekel. Te vagy egy eltorzult ember, mertugye csak gyerek, gyerek, akár 20 is, mert az marhára kell, de amikor meg itt panaszkodnak, hogy milyen mindenlébenkanál vagy akkor majd sajnállak.
2010. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!