Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy nem...

Szerintetek érthető, hogy nem szeretnék gyereket az alakom miatt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, már eljegyeztük egymást. Nem egyszer szóbakerült a gyerekvállalás is. Az a helyzet, hogy én nem szeretnék babát, elsősorban amiatt, mert nem akarom elveszíteni az alakomat. Nagyon sokat dolgoztam azért, hogy így nézzek ki. A mellem is meg lett műtve és nem szeretném, ha megereszkedne. A párom viszont nagyon vágyik egy gyerekre. Szerintetek van így jövője a kapcsolatunknak?
2010. okt. 4. 20:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:

Kedves 66%-os, szerintem ülj vissza az iskolapadba, mert szövegértésből nem jeleskedsz.

Mellesleg nem te vagy az véletlenül, akinek miután senki nem reagált a szitkozódására, azt írtad, hogy "Én győztem"? Mert akkor inkább nem is folytatom veled a vitát (bár elkezdeni sem szándékoztam), ha te ezen így kiakadtál, akkor valószínűleg magadra ismertél belőle. Ennyi épp elég, más kérdés, hogy értelmes ember egy ilyen után elgondolkodik, hogy talán valami nem stimmel, a primitív ember viszont még tovább veri a vasat, amikor nyilvánvalóvá vált, hogy ostobaságokat írt.

2010. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
Ki ír és mit?Gondolkozik a büdös franc a ti baromságaitokon...
2010. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
100%
Azt zárójelben azért megjegyezném, hogy az anyai ösztön ott kezdődik, amikor egy nő azt érzi neki minden áron gyerek kell. Nem véletlenül van az a mondás, hogy a nő két dologért tesz meg mindent: Azért, hogy legyen gyereke és azért, hogy ne legyen gyereke. Szóval nem ott kezdődik, hogy gyereked lesz, hanem ott, hogy akarsz. Ennyit erről...
2010. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jövője a kapcsolatotoknak, mert mást akartok az élettől, akkor lenne közös jövő, ha valamelyikőtök hajlandó lenne kompromisszumra- vagy halasszátok későbbre , egy pár év múlva a gyerek-témát
2010. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
Anyai ösztön minden nőben van,csak nem tud v nem AKAR tudni róla.
2010. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:

majd 70évesen is ugy fogsz kinézni, mint egy 20éves, és olyan melleid is lesznek?

nem hinném...

megfogod bánni

lehet, hogy dolgozol, mfözöl mosol, takarsitasz, de 80évesen ki fog utánad takaritani, főzni mosni?

ki fog látogatni téged, amikor (lehet) egyedül leszel?

a gondozó, vagy a gyereked?vagy a plasztikai orvosod?

2010. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:

a szépség áldás, de rövidtávú.

a gyrek mégnagyobb áldás, és hosszútávú.

ha a férjed gyereket akar, ne hidd, hogy átkarolva fogtok meghalni egy puha ágyban 80évesen...

2010. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!