Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy nem...

Szerintetek érthető, hogy nem szeretnék gyereket az alakom miatt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, már eljegyeztük egymást. Nem egyszer szóbakerült a gyerekvállalás is. Az a helyzet, hogy én nem szeretnék babát, elsősorban amiatt, mert nem akarom elveszíteni az alakomat. Nagyon sokat dolgoztam azért, hogy így nézzek ki. A mellem is meg lett műtve és nem szeretném, ha megereszkedne. A párom viszont nagyon vágyik egy gyerekre. Szerintetek van így jövője a kapcsolatunknak?
2010. okt. 4. 20:40
 11/97 anonim ***** válasza:
43%

Felszínes és öntelt libák gondolkodnak úgy, hogy "jajj, a szoptatás tönkretenné a fél milláért műtött, F kosaras dudáimat".


Hidd el, az alakodat így is el fogod veszíteni. Aztán itt maradsz ötven évesen, kövéren, megereszkedett mellekkel, gyerek nélkül. Addigra a pasik sem fognak rád nézni, hidd el nekem. Tényleg megéri, nagyon is...

2010. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
52%

hát...eléggé "önző" vagy..vagymi.bocs

biztos te is akarsz...

figy.

nagy kitartással, biztos vissza tudod szerezni az alakod.

pl; szerintem mehetsz babakocsival is futni.vagy az hülyén néz ki?xD

de még terhesen is futhatsz úgy tudom(egy ideig) nem kell a 9hónapot zabálással töltened:D

legyél fitt, és egyél sok zöldséget stbstb...

nézd: keress rá googleön hogy Bárbara Mori.valami 30éves.van egy kisfia.és megse látszik rajta.

2010. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg mindenkinek joga van nem akarni gyereket akármilyen indokkal.

Az meg már ne is haragudjataok nem túl okos és bíztató indok hogy hát nem mindenki veszíteni el a jó alakját. Ez kb olyan minta beteg lennél és azt mondanák: hát nem mindenki szokott ebbe belehalni. Bíztató mi?

Miért baj az ha valaki nem akar gyereket (sosem esetleg) és miért baj ha valakinek fontos az alakja? Kinek árt ezzel?

2010. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
82%
Úristen, milyen hangnemben nyilatkoznak egyesek. A kisbaba csak annak boldogság, aki szeretne gyereket, annak baromira nem, aki nem akar gyereket. Ő felvállalta és megosztotta velünk az okot. Undorító, ahogy egyesek erre reagálnak.
2010. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
33%
Elhiszem, hogy sok munkád van az alakod elérésében, és fontos az önbizalmadhoz. De tényleg ez az oka a gyerek(nem)vállalásnak? Ez nagyfokú önzés. Én is edzem folyamatosan, de tudod, ha végre, 36 évesen lehetne gyermekem, vagy egyáltalán olyan párom, aki akarna, boldogan vállalnám. Ha most tudok vigyázni az alakomra, szülés után is tudnék. Mint ahogy te is. Nem akarod még a gyereket, ez van. Nem szégyen, de inkább vállald fel őszintén, mert ezzel az "indokkal" nagyon csúnya képet festesz magadról:(
2010. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
19%
Hat ez nagyon gaaaaaaz!!!!!
2010. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem azért nem csúnya ez a kép, csak annak, aki alapból rühelli az olyat, aki nem akar gyereket. Én sem feltétlenül akarok, nekem mindig a munka járt a fejemben és a karrier és így is utálnak azok, akik utálják a gyermekteleneket. Szóval ez nem ettől függ.


Szerintem kicsit félreértitek, ő nem csak az alakjára, hanem kollektíve a külsejére gondol. A heg nem torna és ez is megfordult a fejében.

2010. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akarsz gyereket, hát nem akarsz. Az már a te legszemélyesebb magánügyed, hogy miért nem és nekem személyszerint a legnagyobb pofátlanság számonkérni valakin, hogy miért nem akar. CSAK. A TE életed, TE döntesz felőle.
2010. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim válasza:
46%
neked van igazad xd
2010. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
68%
Ha úgy érzed, hogy tönkretenné az alakodat, ne vállalj, mert akkor azt fogod figyelni és ha tényleg úgy lesz, a gyerekeden vered le. Mellesleg hozzáteszem, hogy én most, hogy egy éves a kisfiam, 49 kiló vagyok ugyanúgy, mint a terhességem előtt.
2010. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!