Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy nem...

Szerintetek érthető, hogy nem szeretnék gyereket az alakom miatt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, már eljegyeztük egymást. Nem egyszer szóbakerült a gyerekvállalás is. Az a helyzet, hogy én nem szeretnék babát, elsősorban amiatt, mert nem akarom elveszíteni az alakomat. Nagyon sokat dolgoztam azért, hogy így nézzek ki. A mellem is meg lett műtve és nem szeretném, ha megereszkedne. A párom viszont nagyon vágyik egy gyerekre. Szerintetek van így jövője a kapcsolatunknak?
2010. okt. 4. 20:40
 21/97 A kérdező kommentje:
Igen, csak én alapból hízékony vagyok. Ha nem figyelnék az étkezésre, nem edzek, jönnének fel a kilók. És félek pl. a striáktól is, meg lehet depressziós lennék szülés után. Nehéz előre megjósolni, de benne van a pakliban.
2010. okt. 4. 21:04
 22/97 anonim ***** válasza:
49%

Nem érthető. Ugyanis ha ügyelsz az alakodra, akkor semmi bajod nem lesz a gyerek miatt. A sok dagadt anyuka nem azért dagadt, mert terhes, hanem mert eldönti magában, hogy ő most akkor terhes és ez feljogosítja a hízásra. Nekem kapásból Rubint Réka ugrott be, ő is szült és folyton azon cikkeztek, hogy terhesen is futni jár meg tornázik. Alatta persze a kommentelő dagadt anyukák lehordták mindennek, hogy veszélyezteti a gyerekét. Azzal, hogy nem hízik meg, mint ők. Pedig logikus, hogy a babának is jobb a sportos, egészséges anyuka, mint az, aki fel se bír mászni a lépcsőn.


Na mindegy a lényeg, hogy szerintem te is tudod, vagy ha nem tudnád, akkor nézz utána, hogy az esetleges elváltozásokat (striák, heg) ma már simán lehet kezelni. Ha valóban ez az egyetlen akadálya a babának, akkor ez ne hátráltasson.

Ha viszont még így sem akarsz szülni, akkor gondolkozz el, hogy mi lehet a valódi ok, mert egész biztosan nem ez.

2010. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen ertheto indok. Egy nonek csak es kizarolag akkor kellene terhesnek lennie, amikor teljesen ugy erzi, hogy minden vagya egy kisbaba, egesz egyszeruen azert, mert olyan valtozasokon megy keresztul a terhesseg (jo esetben) 9 honapja alatt, es olyan kellemetlensegeket, adott esetben fajdalmakat kell megelnie, amit (szerintem) csak akkor lehet ep esszel vegigcsinalni, ha tenyleg csak az lebeg az ember lanyanak szeme elott, hogy "igen, most sz.ar, de lesz egy kisbabam"

Lehet, hogy el fog erkezni az az ido, amikor te is nagyon akarsz majd gyereket, es hidd el, hogy le fogod sz.arni az alakodat. Persze az is lehet, hogy nem, es ha neked nem hianyzik egy gyerek az eletedbol, az is ertheto. Majd elvalik:)

2010. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
38%
3 gyerekem van 160 cm és 52 kiló vagyok!Rengeteget dolgoztam anno én is hogy szép testem legyen!Ettöl függetlenűl nem mondtam le az anyai örömökről!Nem kell hülyére zabálni magad terhesség alatt,karban tarthatod a tested kismama tornávak és ápolni kell a bőrödet hogy ne legyenek terhességi csíkjaid!A melleidet is karban tarthatod csak akaraterő kérdése az egész!:)
2010. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
39%

Hallod számomra ez olyan hihetetlen gondolkodás:(

Nem ítéllek el, te ilyen vagy, én másmilyen.

Mióta az eszemet tudom azóta tudom, hogy anya akarok majd lenni, és leszek is.

Terhességi csík? Császár utáni heg? Örömmel néznék rá, mert tudnám hogy a gyerekem "által" van ott:)

Vagy megereszkedik a mellem? Na és?! Arra találták ki, hogy a nő a gyermekét táplálja, nem dísznek van ott.

Nem vagyok elhízva, nem azért nem érdekel, hogy mi lesz utána, sőt 12évesen 150cm és 56kiló voltam, most 18vagyok, 165centi, és 52kiló, sokat tornáztam, ettem sok gyümölcsöt hogy lefogyjak.



A kérdésre válaszolva megérteni nem tudlak, de nem vetlek meg ezért.

2010. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
36%

A leírtak alapján teljesen érthető, hogy nem szeretnél gyereket. Inkább csak dolgozz tovább a tested karbantartásán, nincs ennél fontosabb számodra az életben, a gyermekvállalás nem neked való.


HP.

2010. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
40%

Volt magyar tanárom megszült és jobban néz ki, mint azelőtt.

Komolyan.

2010. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim válasza:
40%
legalább tudsz majd fogyozni!!!!!!vagy jot fogocskázni a gyerekeddel. stb.........
2010. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
52%
Ha azért nem akarsz gyereket mert félted az alakod akkor ezt tudom válaszolni: Ha szereted a párodat és úgy gondolod vele akarod leélni az életedet és ő tőled akar gyereket akkor ő még megereszkedett mellekkel és kicsit ducin is gyönyörűnek fog találni mert te vagy az ő gyermeke világra hozója (az meg a másik,hogy vissza tudod nyerni az alakodat). És ritka az olyan pasi aki ennyire akar gyereket.
2010. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
26%
Pontozzál le kérdező, csak nyugodtan, akár 0 pontot is adhatol. De te egy önző liba vagy! Alakítsd csak a tested, akár mángorlóval is. Én is szültem gyermeket. és nem féltettem az alakomat,nekem az édes kis baba volt a lényeg, akit a világra hoztam 26 évvel ezelőtt. És sokkal szebb lettem mint szülésem előtt. Ma is megnéznek ám közel az ötvenhez, mert nem szabálam mint egy disznó a terhességem alatt. Ma is tartom az 56 kilómat, és nem 50 nek néznek, hanem 35 évesnek. Nem kenceficézem magamat, és nem járok kozmetikushoz, sem masszőrhöz, sem alakformálásra. Hanem élem a feleségek életét, és végzem a munkámat.
2010. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!