Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy nem...

Szerintetek érthető, hogy nem szeretnék gyereket az alakom miatt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, már eljegyeztük egymást. Nem egyszer szóbakerült a gyerekvállalás is. Az a helyzet, hogy én nem szeretnék babát, elsősorban amiatt, mert nem akarom elveszíteni az alakomat. Nagyon sokat dolgoztam azért, hogy így nézzek ki. A mellem is meg lett műtve és nem szeretném, ha megereszkedne. A párom viszont nagyon vágyik egy gyerekre. Szerintetek van így jövője a kapcsolatunknak?
2010. okt. 4. 20:40
 51/97 anonim ***** válasza:
72%
Ez most persze,hogy senkinek nem fog tetszeni de akkor is tény, hogy a kérdező fog folyton a gyerekkel bajlódni, pelenkázni, szoptatn, etetni, gyesen lenni s az ezzel járó általános megvetést viselni, apuci meg fogja hazajön, játszik vele 1-2órát esetleg egyszer fürdeti vagy eteti s annyi. Ez olyan mintha egy háziállatkára vágyna. kb csak az örömök jutnak neki részül. Persze most jönnek, hogy ez mind mekkora szipi-szupi öröm s melldobogtatva hirdetik, hogy ez a legszebb de akkor is idegörlő, kemény, felelősségteljes meló ami kiveszi az ember életét. Persze most jön, hogy hiába van nekem is gyerekem akkor biztos nem szeretem. De igen viszont nem vak majomszeretettel, hogy ne lássam a reális oldalát is.
2010. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
51%
Akkor a fair az lett volna,ha rögtön az elején elmondod,h hajlamos vagy az anorexiára,és mindenki egészen más dolgokat válaszolt volna.Így meg szimplán azt hitték h csak egy magaddal túl sokat foglalkozó buta kis műbögyös nőcske vagy.Hasznos tanácsot alig kaptál így.Ennek tudatában én is azt javaslom h ne vállald a gyereket,a pároddal meg beszéld meg h mi legyen,rajta múlik a döntés.
2010. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
39%
"apuci meg fogja hazajön, játszik vele 1-2órát esetleg egyszer fürdeti vagy eteti s annyi."=>már amelyik apuci..nem minden apa kötelessége merül ki ennyiben.Nem tudjuk h a kérdező férje milyen apa lenne.Amúgy meg mi nők is olyanok vagyunk,hogy ha nem keres pénzt,akkor az a baj,ha keres és emiatt nincs itthon,akkor meg az..
2010. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:
Mostmár nem vagyok "hajlamos" az anorexiára, nem esem túlzásokba, nincs bűntudatom étkezések után. De ez a része megmaradt és tény, hogy hiú vagyok, kiskorom óta fontos számomra a külső. Ezzel nem tudok mit csinálni.
2010. okt. 4. 23:35
 55/97 A kérdező kommentje:
A párom valószínűleg sokat foglalkozna vele, mivel az minden vágya, hogy a gyermekemet nevelje.
2010. okt. 4. 23:37
 56/97 anonim ***** válasza:
12%
Egy kicsit végre arról beszélnél, hogy mennyire fontos a belső... Hogy csak a Barátok közt-öt nézed, vagy nagyobb mélységekbe is alá mersz merülni...:)
2010. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
38%

Édesanyám szociális otthonban dolgozik,ott mondta neki egy idős nénike:Sosem született gyermekem,nem volt sem örömem,sem bánatom..Ez a legszomorúbb mondat,amit valaha hallottam.

Remélem,idővel megváltozik benned ez az érzés,és a két dolgot összeegyeztethetőnek találod majd.

2010. okt. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
0%
Jó lepontoztak itt mindenkit, egy nyávogó köcsög miatt!
2010. okt. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
42%
Ha csak ez tart vissza, az butaság!!! Ha tényleg ennyire fontos neked a külső, akkor szerintem a terhességed alatt is meg tudnál érte dolgozni. Anyukám is úgy tett annak idején. Ameddig tehette, keményen aerobicozott, utána meg lájtos tornákat csinált csak. 10 kiló ment rá a terhesség alatt, és a szüléssel mind a 10 lement.
2010. okt. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
45%
ne vedd támadásnak, de szerintem keress fel egy pszichológust. neked is jobb lenne, ha kicsit jobba harmóniába kerülnél magaddal. és ezzel nem a gyerekre akarlak rábeszélni. Hiába mondod, h te most boldog vagy, az igazság az, h nem tudod elfogadni magad olyannak, amilyenné az idő és az élet tesz, csak olyannak, amilyenné te varázsolod magad. Ez a hiba
2010. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!