Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy nem...

Szerintetek érthető, hogy nem szeretnék gyereket az alakom miatt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, már eljegyeztük egymást. Nem egyszer szóbakerült a gyerekvállalás is. Az a helyzet, hogy én nem szeretnék babát, elsősorban amiatt, mert nem akarom elveszíteni az alakomat. Nagyon sokat dolgoztam azért, hogy így nézzek ki. A mellem is meg lett műtve és nem szeretném, ha megereszkedne. A párom viszont nagyon vágyik egy gyerekre. Szerintetek van így jövője a kapcsolatunknak?
2010. okt. 4. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
80%
nincs jövője. valószínűűleg az alakod csak egy ál indok arra, hogy miért nem akarsz gyereket. szülés után is sokan visszanyerik az alakjukat, csak azért, mert valaki szül, még nem kell meghíznia és megcsúnyulnia. keress olyan férfit, akinek szintén nem kell gyerek, vagy gondold meg magad.
2010. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
62%
Nem érthető,és nincs jövője.Tévképzet az h tönkremegy ,az alakja/meghízik egy nő gyermekszüléstől.Mindent helyre lehet hozni tornával,edzéssel,fogyókúrával.Nem tudod h mit jelent egy gyermek,mekkora boldogság,azért gondolod most így.
2010. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Nézd, ha csak az alakod miatt nem akarsz gyereket, az nem valós ok, benned még nincs meg az anyai ösztön így érthető, hogy nem akarsz még gyereket. Idővel változni fog, ha anyaságra termett vagy, akkor úgy fogod érezni minden áron kell egy baba, nem érdekes az alakod, majd újradolgozod :) Nem mindenkinek romlik el az alakja, van aki jobban néz ki terhesség után, mint előtt :) Nyugi, majd az idő megoldja és persze hogy van jövője a kapcsolatotoknak. Azon azért érdemes elgondolkoznod, hogy a párod imád téged és vállalja, hogy esetleg nem úgy fogsz kinézni mint most, neked pedig a tested úgy gondolom a hobbid is, így könnyen visszaszerezheted majd az alakod, főként pedig a te és a párod véleménye számít, szóval ha esetleg mégis vannak anyai ösztöneid, csak ezért nem kell elnyomnod azokat. :)
2010. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
53%
Nem nincs ha csak nem gondolod meg magad! Keress magadnak olyan pasit aki nem akar gyereket! Egyébként nő vagyok, de ezt a kifogást hát h is mondjam elég keményen elítélem! Ha igazán szeretnéd nem az alakod féltenéd!
2010. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt, csak rettentően fontos az alakom megtartása is. Ez is kell a boldogságomhoz és igaz, sokan visszanyerik az alakjukat, de a bőrük esetleg megnyúlik vagy ha császározni kellene, maradna egy heg a hasamon.
2010. okt. 4. 20:45
 6/97 anonim ***** válasza:
50%

Indokolatlan a félelmed. Nem kell zabálni terhesség alatt, nem kell kettő helyett enni, meg nem 100 kilósan kell teherbe esni, aztán hisztizni hogy reng a háj, ahogy sok anyuka csinálja. Én is sokat dolgoztam a alakomért, testépítek, gondolhatod, hogy egy gramm zsír sincs rajtam. Ez így volt huszonévesen koromban is, és így van most is két gyerek után harminc évesen.!!!!!

Úgyhogy ez nem ok, hogy félted az alakodat. Hidd el ha lusta és trehány vagy tönkremegy gyerek nélkül is, nem plasztikai sebésszel kell egy szép kontúrt megtartani.

2010. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
39%
Isteneeeeeem!!!!! Szóhoz sem jutok, de tényleg..
2010. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
50%
majd egyszer te is felnősz, ne félj. egy bizonyos idő után a nő már nem attól nőies hogy töéletes az alakja, sokkal inkább attól, hogy úgy viselkedik. a kapcsolatnak lehet jövője, csak értelme nem, de ugyis meggondolod majd magad.
2010. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy maradna, azt is el lehet tüntetni, a terhesség pedig a bőrt megszépíti, mintsem tönkreteszi, a striákat is lehet kezelni :) Ha tényleg csak ennyi az ok nem kell félned :) Éreztél már egyébként anyai ösztönt? Mert ha nem akkor a mi véleményünk alapján nehogy belevágj! Csak akkor, ha őszintén úgy érzed, hogy akarod. :) Én nem ítéllek el, mindenkinek más fontos az életében és jogom sincs ítélkezni, szóval abszolút nem gáz az, hogy te emiatt nem szeretnél szülni.
2010. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
28%
Te nagyon önző vagy hogy csak a saját redvás alakod érdekel! Te úgy látszik tényleg nemtudod mekkora öröm egy kisbaba. Ha neked úgy jó akkor ne szülj gyereket és akkor halj meg EYEDÜL!
2010. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!