Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lányom meg akarja...

19 éves lányom meg akarja tartani a babáját, mit csináljak?

Figyelt kérdés
23 éves a barátja, ő is egyetemre jár még. Ő most első éves, és terhes. Nulla élet- és munkatapasztalata van, de a barátjának sincs több. Mindkét félről első gyerekek, nekem 2 kisebb, a barátjának 3 testvére van, akit ugyanúgy etetni kell, ruháztatni. Ami anyagi dolgainkba nem férne el egy gyerek, főleg nem az unokánk.
2022. okt. 12. 06:44
 231/246 anonim ***** válasza:
83%

230.

Ja, valamikor évtizedekkel ezelőtt.

Ma egy 19 éves hol és mennyit keres amivel fent tud tartani egy albérletet, kisbabát, feleséget.

Menjél már az igényzelensegeddel, meg az álomvilágoddal. :D

2022. okt. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/246 anonim ***** válasza:
91%
Írta a kérdező, hogy semmilyen kérdésre nem tudnak válaszolni a fiatalok, nincs semmilyen tervük, sem pénzügyi, sem más, annyit tudnak, hogy meg akarják tartani a gyereket, méghozzá a kérdező 50 negyzetméteres lakásában, úgy, hogy a csávó is odaköltözne. Hát szerintem ez minden, csak nem érett, felnőttes gondolkodás. Ezeknek most kell beinteni, különben aoha nem lehet majd őket se kirakni, se arra ravenni, hogy elmenjenek. A kérdező lánya húzza-halasztja majd azt az egyetemet, mert jajdefaradt, aztán hopp, mire bárki észbe kapna, úton a második. Nem szabad hagyni. Valaszthat, vagy lakik ott tovabbra is és elveteti, vagy nem veteti el és a csávójával kitalalják az életüket, lakhatásukat.
2022. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/246 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem létezik, hogy ennyire életképtelenek legyenek, főleg a végzős pasi, mert VANNAK lehetőségei. Csak próbálják palira venni a kérdezőt, hátha bekapja a horgot, és akkor nem kell albérletet fizetni.
2022. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/246 anonim ***** válasza:
88%

#233 de.. pedig vannak ilyenek. Az egyetem nem jelent semmit. Életképtelen anyuci kedvencei akinek fogalmuk sincs hogy működik a világ.

Ettől a jól kitalált kamukérdéstől eltekintve --vannak ilyenek.

2022. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/246 anonim ***** válasza:
6%

231

Nem igénytelenség és reális is vagyok, értem a te hozzáállásod, tényleg k,,va nehéz, és sajna egyre kétségbeesőbb állapotok vannak megértem, mivel mi is érezzük, arra akartam reflektálni, de ezekszerint félrement hogy bármilyen a körülmény bármit megteszünk, ezért hoztam szóba apámat

Más példát is tudtam volna , csak az más kategória

2022. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/246 anonim ***** válasza:
3%

231

tényleg nem akarlak bántani, nem tudom ki vagy ahogy te sem

2022. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/246 anonim ***** válasza:
23%

231

még annyit, hogy ami az eredeti kérdést illeti, apám szüleinek természetes volt, hogy összehúzzák magukat és a kis lakásban adtak helyet nekünk és az is természetes volt hogy ha már "becsúsztam" akkor ez vanés alkamazkodtak hozzá, én mai napig hálás vagyok, ők neveltek emberségre

2022. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/246 anonim ***** válasza:
87%
#237 Én is hasonló körülményekbe születtem. Édesanyám otthagyta az egyetemet, és elment dolgozni, apám szintén dolgozott. De nem emberséget tanultam, hanem nyomort, szenvedést, a rideg valóságot, ahogy a szegény ember belerokkan a 12-16 óra munkába, hogy ételt tehessen a gyereke elé. Nem is voltam igazi bohóckodó gyerek sose, hamar megkomolyodtam, és a tanulásra fókuszáltam. Ne csináljunk úgy, mintha nyomorban felnőni olyan csodálatos és bensőséges dolog lenne, mert rohadtul nem az. Ráadásul a kérdező esetében nem csak ők hárman mennének tönkre benne, hanem a nagyszülők és a kistestvérek is.
2022. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/246 anonim ***** válasza:
83%
De miért az a természetes, hogy összehúzzuk magunkat és nyomorgunk?
2022. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/246 anonim ***** válasza:
33%

238

eszembe sem volt ilyesmíről írni

2022. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!