Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom hogy...

Mit csináljak? Nem tudom hogy örüljek e neki vagy sem. A lányom és a barátja bejelentette hogy eljegyezték egymást, Lányom 19 éves a fiú 24. Nem tudom hogy viszonyuljak ehhez nem túl fiatal még?

Figyelt kérdés
Nem akarom elrontani az örömüket de amikor elő jöttek ezzel azt hittem ott esek össze.. Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 16. 15:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
én magamból indulok ki, és biztos hogy nem örülnék neki, annak sem örülnék ha engem jegyeznének el ennyi idősen, mert oké ez még "csak eljegyzés" aztán jön a házasság stb. és szerintem még nagyon fiatal, ha megnézzük hogy a legtöbb fiatal korban kötött házasság válással ér véget, elég hamar. :S
2010. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nincs semmi gond. ez azt jelenti, hogy komolyan gondolják a dolgot. Én is 19 voltam, mikor eljegyeztek, a nyárra tervezzük az esküvőt és még csak 21 vagyok. Nekem a szüleim egyáltalán nem voltak kiakadva, sőt örültek annak, hogy eljegyzett a párom.
2010. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem teljesen jó kor ez.
2010. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Egy eljegyzés még nem házasság!Ha a srác rendes akkor mi a baj?Suliba így is tud járni,hogy menyasszony a lányod mert pasi nélkül is kerülheti a sulit és eljegyezve is le diplomálhat! Támogasd és örülj az örömüknek!Ne legyél házsátos anyós!:D:D(ez vicc volt!)
2010. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

Nem gondolom, hogy eljegyzéshez fiatalok.

A kapcsolat komolyságát jelképezi.

Nem végződik olyan sok fiatal korban kötött házasság válással, mint az a köztudatban van.

2010. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

Kérd meg, hogy ha lehet, az esküvőt előtte beszéljék meg veled :) Így nem ér nagyobb meglepetés és ha nagyon nem jó, amit csinálnak, tudsz tanácsot adni, segíteni a lányodnak.

Én is fárjhez akartam menni ennyi idősen, csak a barátomnak volt annyi esze, hogy nem kért meg. Két év múlva én dobtam ki :)

Csak ne házasodjanak hamar, akkor minden rendben lesz :)

2010. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Ha az a fiú komoly,rendes,normális,akkor nem értem,mi a gond.Ez az ő életük,az ő döntésük,szeretik egymást.Ha a lányod tanulni akar,akkor nem fogja tenni gyűrűvel a kezén is.
2010. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
meg fogja tenni gyűrűvel a kezén is,bocsánat.
2010. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg fiatal, eléggé felelőtlen döntés.
2010. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
Én erre a ,,felelőtlen döntés"-re csak annyit tudok válaszolni,hogy engem is 19 évesen jegyeztek el,és együtt vagyunk a mai napig,immár öt éve,együtt lakunk a közös házunkban.Ennyit a felelőtlen döntésekről...Nem kéne általánosítani...Elvégre felnőtt emberek,szabad akarattal!
2010. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!