Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom hogy...

Mit csináljak? Nem tudom hogy örüljek e neki vagy sem. A lányom és a barátja bejelentette hogy eljegyezték egymást, Lányom 19 éves a fiú 24. Nem tudom hogy viszonyuljak ehhez nem túl fiatal még?

Figyelt kérdés
Nem akarom elrontani az örömüket de amikor elő jöttek ezzel azt hittem ott esek össze.. Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 16. 15:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy lennék vele,hogy ha a lányom boldog akkor én is az vagyok...Nem beszélve arról,hogy nem felejtem el,hogy én is voltam fiatal,és engem is eljegyeztek (17 évesen)..

de ez még nem házasság.Még bőven van idejük megismerni egymást..Azt meg hiába mondanád,hogy ne tegye,mert később válás lesz(mert mondjuk az én esetemben az lett) mert előre nem lehet tudni.Az is elképzelhető,hogy boldog házasságban fognak egymás mellett megöregedni.Ez is olyan amit mindenkinek saját magának kell megtapasztalnia..itt csak a támogatás marad,és hogy együtt örüljetek.

nekem 18 éves fiam van..de vele is hasonlóképpen fogok reagálni ha eljön az ideje.Ha boldog akkor én is...nem kell bonyolítani,és nem kell,hogy harag legyen egy félreértés miatt...

Kívánj nekik sok boldogságot,és hagyd,hogy elkezdjék a nagy betűs életet..

2010. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is el kéne vágnod a köldökzsinórt,és leszakadni Róluk.
2010. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
54%
19 évesen tényleg nagyon felnőtt.
2010. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%
Ez még nem a házasság. Nyilván azt ők sem egyik percről a másikra fogják eldönteni. Nem hiszem hogy fiatalok lennének, ha abból indulsz ki, hogy régebben az emberek többsége ilyen idős korban házasodott és jóval kevesebb volt a válás mint manapság. A nagymamám még 17 évesen szülte anyukámat és azóta együtt is vannak a papámmal. Több ismerősöm is van, akinek a szülei már 20 évesen szülők voltak.
2010. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
Az esküvőt is tervezik belátható időn belül?
2010. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy megosztják veled a részleteket is. A barátnőm 19 éves lánya múlt héten azt jelentette be otthon, hogy összeházasodtak a barátjával. Barátnőm majdnem beesett az asztal alá.:)
2010. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 BlackSword ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy a lányod boldog... elvégre felnőtt ember... döntésképes... Azzal semmit nem vesztessz, ha örülsz, de azzal igen ha most elkezdessz bosszankodni... Szerintem nagyonbeleszólásod sincsen... Akkor minek bosszankodj??? Ahogy édesanyám szokta mindig mondani: árt az a szépségednek... Szerintem igaza van...
2010. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eljegyzés miatt felesleges aggódnod, az még nem házasság. Gondolom nem rögtön akarnak, vagy igen?
2010. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
És ez csak a kapcsolatuk komolyságát mutatja, ami jó.:)
2010. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Lányom már mondta hogy már jövő héten is összeházasodnának olyan boldogok,Nagyon komolyan gondolják, már knézték az éttermet mindent, de én félek túl hamar elkapkodják a dolgokat.!
2010. jún. 16. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!