Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lányom meg akarja...

19 éves lányom meg akarja tartani a babáját, mit csináljak?

Figyelt kérdés
23 éves a barátja, ő is egyetemre jár még. Ő most első éves, és terhes. Nulla élet- és munkatapasztalata van, de a barátjának sincs több. Mindkét félről első gyerekek, nekem 2 kisebb, a barátjának 3 testvére van, akit ugyanúgy etetni kell, ruháztatni. Ami anyagi dolgainkba nem férne el egy gyerek, főleg nem az unokánk.
2022. okt. 12. 06:44
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/246 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos kérdező nincs választásod. Kirakni nem akarod (ez érthető) hát el kell tartanod. Plusz a gyereket is te fogod nevelni.
2022. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/246 anonim ***** válasza:
16%
Az jutott még eszembe, hogy esetleg meghatározhattok a pároddal egy összeget, amivel hajlandóak vagytok beszállni egy albérlet árába (nem horribilis összegre gondolok). Így mégsem az utcára teszitek ki a gyereket, de nem is kell elviselni a kisbabát, és a párját kerülgetni.
2022. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/246 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a kérdés. Kilátástalannak látom a helyzetet, ha ezt túlélem, akkor mindent túl fogok élni. Megtettem, amit meg tudtam tenni. Még meg se született az a gyerek, még csak pár hetes, de már kézzel lábbal teperek ellene, és most a vacsoránál már a lányomat is egy megtűrt személynek éreztem, legszivesebben már most kihajítanám, mert "önzőzik" az egész családdal, de én nem tudok vele önzőzni, mert a gyerekem. Nem tehetem ki csak úgy az utcára. Akkorát tudnék most ordítani!!
2022. okt. 12. 19:00
 154/246 A kérdező kommentje:
120 alatt nincs albérlet, ráadásul a mi kárunkra menne az is, plusz nemcsak albérletet kellene fizetni.
2022. okt. 12. 19:02
 155/246 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lehet valaki ennyire idióta? Milyen szakra jár, hogy ennyi ésszel egyetemista?
2022. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/246 anonim ***** válasza:
40%

Áldozat típus vagy, szeretsz panaszkodni, sírni és szenvedni.

Volt egy ilyen rokonom, az alkohol vitte el a férjét és a fiát is, a másik gyereke meg egy munkanélküli élösködő otthon, a 3.ik beköltöztette a nőjét, btw az a távoli rokonom, vigyázz a gyerekekre állandóan, amig nyaralni volt a fia meg nője is, jelzálogot is vállalt nekik házára, már egyébként el is árverezték a házat, és vmi önkormányzati lyukat kapott bérletért.

Ez lett a sorsa, de szeret panaszkodni milyen rossz ha látod, de hiába mondtuk hogy te marha ne csináld, de jaj a fiacskám orvosság az alkohol, meg nem adok pénzt rá, mindent odaadott, vagy küldje fiát dolgozni, a fiam idő kell hogy jó munka legyen stb. Mindegy idióta, megérdemli.

Jó szenvedést neked is, élvezd

2022. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/246 anonim ***** válasza:
74%
#154 Úgy gondoltam, hogy apuka összeszedi magát, és elmegy dolgozni, de nyilván 1 ember fizetéséből nem lehet albérletben élni.
2022. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/246 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy akik lepontoznak, azoknak milyen ötletük van, ami jobb ennél? Mert azt, hogy b*ssza ki a gyereket, már a kérdező visszautasította. Ne tartsátok magatokban, halljuk. Ne csak a leszavazás menjen :D
2022. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/246 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán értem a problémát. A 19 éves "kislány" ha tudott felnőtteset játszani, akkor felnőttként vállalja a következményeket is. Neked NEM KÖTELESSÉGED felnevelni még egy gyereket és NEM KÖTELESSÉGED még a pasiját is kerülgetni. Szépen fogja kézen a pasikáját nézzenek egy albérletet, és kezdjék szépen a felnőtt életet ÖNÁLLÓAN.

És nincs semmi gond. Jah, hogy ez nem lehetséges? Csak anyuci nyakára szülni a semmire? Akkor olda meg ő meg az agyoniskolázott pasija. Ennyi.

De ahogy olvasom a vérmamik és az egyéb fura alakok nyugodtan befogadhatják ám mind a hármat, lehet finanszírozni őket.

Nem észt osztani meg fujjolni.

2022. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/246 anonim ***** válasza:
81%
És mi van ha apuka nem megy el dolgozni? Beköltözik és továbbra is nappalira jár az egyetemre. Az az igazság hogy nem lehet megmondani neki hogy mit csináljon. Persze öt ki lehet tenni de akkor majd jön az érzelmi zsarolás hogy a gyereknek szüksége van az apjára.
2022. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!