Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Csak...

Most mit csináljak? Csak sírok és sírok.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és nem érzem h megbecsülne a barátom.

főzök,sütök neki, vacsorával várom(nem élünk együtt, de mindig itt van)

én csak annyit kérek tőle, h ha elmegyünk vlahova ne rúgjon be, de soh nem jön össze.

összeveszünk valami hülyeségen, ami nekem rosszul esik, én zokogok, őt meg nem érdekli.

azt mondtam h én ezt már nem birom, legyen vége.

azt mondta, oké, szia.

pedig azt mondja hogy engem ő imád...

tudom h szeret a mga módján...de nekem ez így nem jó.

20 évesen nem érzem ugy h meg kéne alkudnom olyan mellett,aki nem szeret úgy ahogy én akarom.és nem becsül meg...


2010. szept. 17. 09:05
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

midneki maga dönti e, hogy mit választ, egy komoly barátnőt, vagy a piát.

mi az h nem lenne boldog egy olyannal, aki megmondja mennyit igyon?

egyáltalán miét kell ezt nekem megmonadni?

én csak azt kértem, ne rúgjon be.

sajnálatos dolog h 28 évesen valaki nem tudja hol a határ.

2010. szept. 17. 11:23
 52/55 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, mit tudsz szeretni egy folyton illuminált, gyenge akaratú fiún????


Szerintem Te nem Őt szereted, hanem azt, akit elképzelsz helyette. Ő ilyen, addig ilyen is marad, amíg nem szabad akaratából dönt másképp, de lehet, sose lesz másmilyen.


Az nem működik, hogy azért, mert Te úgy gondolod, értékelnie kéne a főztödet, a "rendességedet" annyira, hogy ettől megváltozzon, majd megváltozik! Lehet, neki egyáltalán nem olyan értékes, hogy Te jókat főzöl, mosol rá, körülugrálod, mert neki totál más (még) a fontos.


Van egy nő ismerősöm, aki 20 éven át körülugrálta a férjét, még a széket is leporolta előtte, amire ült, igazi szolgalélek, de ettől folyton mártírnak is érezte magát, aztán totál meglepődött, amikor a férje lelépett egy csinos, temperamentumos, életvidám nővel, akire most viszont Ő főz. Hoppá!


Olyan társat kell választani, aki hozzánk illik, úgy jó, ahogy van. Lehet kicsit idomulni egymáshoz, de az alaptermészet nem fog megváltozni.


Ha neked az az igényed, hogy értékelje valaki azt, hogy Te kedves, figyelmes vagy vele, akkor olyan fiút válassz, aki szintén kedves, figyelmes veled, mert csak olyannal lehetsz boldog.


Ja, és ha van kedved, olvasd el még ezt is:


[link]

2010. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Velem meg az a baj, hogy soha nem főzök :D Nincs igazság:)

Kérdező: Remélem legközelebbi kommentedben már a szakításról írsz :)

2010. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

azt már eldöntöttem,hogy szakítok...ha lesz rá alkalmam.

nem keres engem, én pedig azért nem fogom felhívni h megmondjam.

lehet jobb is így.

2010. szept. 17. 13:04
 55/55 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta?
2010. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!