Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Csak...

Most mit csináljak? Csak sírok és sírok.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és nem érzem h megbecsülne a barátom.

főzök,sütök neki, vacsorával várom(nem élünk együtt, de mindig itt van)

én csak annyit kérek tőle, h ha elmegyünk vlahova ne rúgjon be, de soh nem jön össze.

összeveszünk valami hülyeségen, ami nekem rosszul esik, én zokogok, őt meg nem érdekli.

azt mondtam h én ezt már nem birom, legyen vége.

azt mondta, oké, szia.

pedig azt mondja hogy engem ő imád...

tudom h szeret a mga módján...de nekem ez így nem jó.

20 évesen nem érzem ugy h meg kéne alkudnom olyan mellett,aki nem szeret úgy ahogy én akarom.és nem becsül meg...


2010. szept. 17. 09:05
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

09:57

Amúgy most meg fognak kövezni, de igazad van. Az ilyen lányok miatt ítélik el a nők nagy részét-hogy szeretik a bunkó, nagyarc fickókat.


Bocs kérdező, de ez tény:S


Van pár hasonló barátnőm, mint Te-nem akartak változtatni, ennyi! Kisírják magukat, aztán meg tovább dúl a szerelem.


25/N

2010. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

te egy ritka bunkó vagy...aki még olvasni se tud.

ha nem kérdésre válaszolsz, akkor húzzál innen.

2010. szept. 17. 10:02
 23/55 anonim ***** válasza:

Én is bocsánatot kell, hogy kérjek, de igazat kell adnom a

09:57-es fiúnak. Kicsit erősen fogalmazott, de a lényeg, hogy van szabad választás.

2010. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
óó látszik,hogy miért nem szeret a barátod,lehet a modoroddal van a baj nem gondolod? én őszinte választ adtam,rajtam kívül mások is,ebből is látszik,hogy az éremnek 2 oldala van.
2010. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mit kellene csinálnom, de... olyan nehéz/ de igazából szeret/ de nem tudok lépni. Ezek mind csak kifogások, csak duma. Döntsd el, hogy meg akarod menteni ezt a kapcsolatot, akkor beszélgessetek, kérjetek segítséget, találjatok ki sok közös programot. Abból amit leírtál nem nagyon érdemes megmenteni, de ha ennyire akarod tegyél érte. Ha viszont nem akarsz tenni érte és szakítani sem, akkor ne panaszkodj. Van választásod, senki nem kényszerít ebben a kapcsolatban maradni, csak a kifogásaid és a változáshoz való lustaságod.
2010. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Ez a srác 100% hogy nem szeret téged..
2010. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a kérdés: nem baírod elviselni a viselkedését, tehát szakítottál vele. Ő ebbe beleegyezett.

Most akkor mi a probléma? Az, hogy valójában nem akarsz vele szakítani, csak láttad, hogy a sírós-hisztizős jelenetekkel nem érsz el semmit, tehát bedobtad az aduászt: a szakítással fenyegetőzést, és erre sem lépett semmit? Szerintem ez egy igen egyértelmű jelzés.

Ne hidd el egyetlen pasinak sem, hogy imád, ha közben lábtörlőnek használ! Ennyi a történet tanulsága. Fiatal vagy, előtted az élet, találsz jobbat is.

2010. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb, ha hazajön, ne várd étellel, rúgjál be, ahogy ő szokott, de úgy, hogy valamelyik legalja kocsmából a játékgép mellől kelljen kihúzkodnia, jólfésült fiatalemberek gyűrűjéből:D


szerintem akkor valamennyire át fogja érezni, mit is tett:P

2010. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
szerintem a barátod tudja h akármit csinál te ugyis megbocsájtod neki.. legközelebb ha valami olyat csinál amivel betelik a pohár akkor mond ki h vége..hidd el ő fog könyörögni neked .. ha nem az sem baj szerintem.. még időben szabadulj meg az ilyen pasitól aki nem tisztel..
2010. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

10:14

:D

2010. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!