Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ez ellen csinálni?...

Mit tudok ez ellen csinálni? Néha sírok, mert megaláznak a szüleim.

Figyelt kérdés
Folyton azzal jönnek ,hogy én csak egy pincérnő vagyok bezzeg a bátyám milyen sikeres üzletember.
2011. aug. 24. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni...ha te jól érzed magad ugy akkor meg? :) Különben meg képezd akkor tovább magad legyél szakács..az egy nagyon jó szakma,és én szeretem is : )
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tudom hogy ragaszkodsz hozzájuk mert a szüleid, de valahogy megkell tanulni kezelni a hozzád állásukat, más lehetőséged nem nagyon adódik. Butaság amit csinálnak, nem tisztességes külömbséget tenni a gyerekeik között. El kéne fogadniuk hogy te így élsz mert ez nem bűn hogy "te csak pincérnő vagy", ha így is boldog vagy boldogulsz.., na azt kéne szem elött tartaniuk!! Kitartás, nem vedd a szívedre az ő butaságukat. Mert igen is buták hogy ezt csinálják. Gondold végig.....
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te jól érzed magad a bőrödben, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak:)
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Huhh el tudom képzelni,hogy ez milyen rémes lehet...Sajnos ez ellen nem tudsz semmit tenni,vagyis szerintem nem tudod megváltoztatni a nézeteiket...DE: engem kiskoromtól kezdve mindig arra tanított a nagymamám,hogy egy embert nem szabad a foglalkozása és a pénztárcája alapján megítélni,mindig azt mondta "számomra a wc-s néni és a miniszter is ugyanolyan ember":)...És ez így is van!Az a fontos,hogy ne hidd el amiket mondanak,tudd,hogy te legalább olyan értékes ember vagy,mint a testvéred.És ezt nyugodtan elmondhatod nekik is...És ne haragudj,hogy ezt mondom,de ilyen esetben maximum olyan állhat a dolgok hátterében,hogy egy "sikeres üzletemberrel" jobban lehet nagyzolni,dicsekedni a szomszédok előtt,mint egy "pincérnővel"...Máskülönben meg tök mindegy,emberileg nincs különbség.

Tudom,hogy ez amit leírtam,nem oldja meg a problémádat,csak próbáltam kicsit lelket önteni beléd,hogy nehogy Te is elhidd,hogy kevesebb vagy a bátyádnál...

2011. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, de az ember kire számítson ha nem a szüleire :(
2011. aug. 24. 21:41
 6/13 anonim ***** válasza:
egy jó társkapcsolatra. már ha van ilyen. énse számíthatok nahyon az enyiimre, de örülök h egyáltalán vannak. és ilyen megközelítésből már egész mashogy fest a dolog...
2011. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
kérd meg a sikeres üzletember bátyádat, hogy szerezzen be oda ahol ő dolgozik. egyébként lehet, hogy többet keres, kevesebbet dolgozik, de úgy veszem észre, hogy az ilyen emberek szó szerint idegbetegek. melyik a jobb?
2011. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

21:43


A bátyám sosem segítene nekem.

2011. aug. 24. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ó de könnyen mondják egyesek, hogy ne foglalkozz vele, mintha az hipp-hopp úgy menne.....


Én egy alkalommal flegmán odavágnám nekik, hogy "attól én semmivel sem érek kevesebbet, mint a sikeres bátyám...ugyanolyan jó ember vagyok, sőt..."


Aztán otthagynám őket

2011. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én csak azt akarom ,hogy apukám néha megöleljen, az anyámmal meg tudjak normálisan beszélni.
2011. aug. 24. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!