Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ez ellen csinálni?...

Mit tudok ez ellen csinálni? Néha sírok, mert megaláznak a szüleim.

Figyelt kérdés
Folyton azzal jönnek ,hogy én csak egy pincérnő vagyok bezzeg a bátyám milyen sikeres üzletember.
2011. aug. 24. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem ez természet kérdése. Nekem pl olyan a természetem, hogy bár imádom a szüleimet, és soha nem mondanának ilyet, de BÁRKI mondd nekem bármi megalázót, én visszavágok.

Szerintem az lenne a legjobb, ha sok barátot keresnél, akiktől megkapod azokat a pozitív visszajelzéseket, amiket a szüleidtől várnál. Nincs párod?

2011. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, mint 21:51, csak nem hagynám ott őket. Te csak maradj önmagad, és a szüleidnek mutass példát kedvességből és más emberi értékekből. Keress irodalmi példákat... pl: Arany János: Toldi, pont erről szól. Néha olvass fel egy-egy részt, csak mintegy véáletlenül vagy érdekesség képpen... Lassan türelmesen tanítgasd meg őket. Az Erő Veled van!!!
2011. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mond nekik hogy ha nem lennénej egyszerű munkások nem lenne aki ki szolgána hülye bátyád.
2011. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!