Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Csak...

Most mit csináljak? Csak sírok és sírok.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és nem érzem h megbecsülne a barátom.

főzök,sütök neki, vacsorával várom(nem élünk együtt, de mindig itt van)

én csak annyit kérek tőle, h ha elmegyünk vlahova ne rúgjon be, de soh nem jön össze.

összeveszünk valami hülyeségen, ami nekem rosszul esik, én zokogok, őt meg nem érdekli.

azt mondtam h én ezt már nem birom, legyen vége.

azt mondta, oké, szia.

pedig azt mondja hogy engem ő imád...

tudom h szeret a mga módján...de nekem ez így nem jó.

20 évesen nem érzem ugy h meg kéne alkudnom olyan mellett,aki nem szeret úgy ahogy én akarom.és nem becsül meg...


2010. szept. 17. 09:05
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

De amúgy látod mennyien írták le a tapasztalataikat?

Mennyien foglalkoznak a kérdéseddel?


Tisztelj meg minket azzal, hogy kirúgod a fiút, és felszedsz valami hozzád illő, kedves srácot, aki antialkoholista;)


Aztán meg is hívhatsz minket egy vacsira.

2010. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

igazatok van, ennek így semmi értelme...tudom h hülye vagyok és nem tudom eldönteni mit tegyek, de ez csak azért van mert szeretem, igazad van bedomom a szakítok veled kártyát, de ennek sincs értelme....

semminek nincs így értelme, mindenki csak megerősít abban , hogy szakítanom kell...anyukám is ugyan ezt mondja amit ti...

véget vetek ennek, nagyon nagyon nehéz, baromia fáj, de mást nem tudok csinálni,aztán majd meglátjuk.

majd lesz más...

köszönöm a válaszokat,és bocsánat attól akit lebunkóztam, nem akarok senkit megsérteni.

csak megerősítésre volt szükségem,olyanoktól akik elfogulatlanul adnak tanácsot.

2010. szept. 17. 10:23
 33/55 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb pasid lesz, hidd el, tapasztalat;)
2010. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

a kezdeti nehézségek után akár még velem is járhatnál:D

de komolyan sok jófej humoros srác van,ne kösd le magad egy ilyen mellett,gondolj bele ha összeházasodnátok később akár már gyerek is lenne,akkor még lazább lenne veletek,ez biztos!kitartást pulykatojás;)légy erős és határozott.

2010. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

pulykatojás...:)

ő is így becézett mindig.

ebbe beletrafáltál:):):)

2010. szept. 17. 10:29
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pont az a baj, hogy soha nem voltál ribanc :) Ha járnál bulizni kicsit pasizgatnál rájönnél mennyien hevernek még a lábad előtt :P De azért ne vidd túlzásba ;) Sok sikert! Ja, és a pasit dobd ki, lehetőleg úgy, hogy kicsit sérüljön az egoja :D (lehet lepontozni :P)


23/L

2010. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz ha valaki azt mondja a másikról: szeret a maga módján.

Mert ez azt jelenti,hogy nem úgy szeret ahogy szeretnie kéne.Ez a kapcsolat árnyékszéke, ahonnan csak szar jön fel.

2010. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

siránkozni könnyű, azt bárki tud.

te inkább szedd össze magad, és add ki az útját.

ne mondod komolyan, hogy ilyen viselkedés után képes vagy bárkit is szeretni???? mert akkor veled is baj van...

2010. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

sajnos szívemnek nem tudok parancsolni,szeretem, de most az eszemre hallgatok, tudom hogy ki kell dobnom.

a szerelem meg majd úgyis elmúlik egy idő után.

2010. szept. 17. 10:43
 40/55 anonim ***** válasza:
Én is azt csinálnám a helyedben kb, mint amit asszem a 10:14-es írt. Jól megaláznám, ahogy ő szokott engem. De azért legyen egy barátod a közelben amikor keghyetlenül beb*szol pl, mert ez a b*nkó képes lesz otthagyni, szerintem :)
2010. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!