Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Csak...

Most mit csináljak? Csak sírok és sírok.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és nem érzem h megbecsülne a barátom.

főzök,sütök neki, vacsorával várom(nem élünk együtt, de mindig itt van)

én csak annyit kérek tőle, h ha elmegyünk vlahova ne rúgjon be, de soh nem jön össze.

összeveszünk valami hülyeségen, ami nekem rosszul esik, én zokogok, őt meg nem érdekli.

azt mondtam h én ezt már nem birom, legyen vége.

azt mondta, oké, szia.

pedig azt mondja hogy engem ő imád...

tudom h szeret a mga módján...de nekem ez így nem jó.

20 évesen nem érzem ugy h meg kéne alkudnom olyan mellett,aki nem szeret úgy ahogy én akarom.és nem becsül meg...


2010. szept. 17. 09:05
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Látod, mennyi jóindulatú tanácsot kaptál? Idegenek jobban törődnek Veled, mint a hapsid. Ne keresd többet ezt a fiút, ne rúgjál be, azzal csak megalázod Magad, sírdogálj pár napig, és köszönd meg magadban ennek a fickónak, hogy megtanított, mit ne engedj meg soha senkinek. Arra volt jó ez a kapcsolat, hogy időben megtanuld, mindig a tettekre figyelj, soha ne a szavakra. Nincs "maga módján" szerető ember, olyan van, aki szeret, meg olyan aki nem, de azért elvárásai vannak. Az igaz szeretet oda-vissza működik. Fel a fejjel, légyszi rúgd ki! Drukkolok Neked!:)
2010. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

na most hangzott el a nagy igazság.

a tettekre kell odafigyelni, nem a szavakra!!!

egy nagy 120szor is elmondta h szeret, de mindig azt mondtam, hogy akkor bizonyítsd, h szeretsz, és ne igyál.

mondani bármit lehet.

2010. szept. 17. 11:03
 43/55 A kérdező kommentje:
nagy=nap :):)
2010. szept. 17. 11:04
 44/55 anonim ***** válasza:
0%
Én sem lennék boldog egy olyan nő mellett, aki meg akarja mondani, hogy mennyit igyak...
2010. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
11:06 akkor ne mássz bele egy nő életébe se, inkább igyál :)
2010. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

11:06

Valszeg az említett úriember már túllépett a "piálós" határon.

2010. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

inni lehet, de a határokat tudni kell.

ha már valaki olyan mocskos részeg h egy mondatot nem tud kimondani, akkor már rég túllépte a határt.

én meg vágjak hozzá jó képet?

11:06 neked nem is való rendes nő, legyél boldog a sörösüveggel:)

2010. szept. 17. 11:11
 48/55 anonim ***** válasza:

*és nem esik nehezemre h főzzek neki, szivesen teszem, de úgy érzem, hogy meg kéne ezt becsülni.,és legalább egy kicsit értékelni engem.


Lók*kit! Ez nem úgy megy, hogy cserébe így meg úgy. Csak azt döntheted el, mennyit adsz. Azt, hogy mennyit kapsz, azt nem. Azt a másik dönti el. Egyet tehetsz: ha nem elég, kirúgod.

2010. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

*11:06 neked nem is való rendes nő, legyél boldog a sörösüveggel:)


Kérdező, eddig a mondatodig voltál szimpi, de ki a franc vagy te, hogy eldöntsd, kinek mi való? Az Atyaúristen, csak én lemaradtam valamiről?!

A válaszoló tuti boldogabb a sörösüvegével, mint te a pasiddal, és sajnos ez rád nézve nagyon szomorú, ugyanis te vagy az, aki szív pillanatnyilag. Nem a pasid, nem válaszadók, nem a sörösüveg.

2010. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

nekem ez a véleményem, sajnálom ha neked nem tetszik.

ez van:)

2010. szept. 17. 11:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!