Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Csak...

Most mit csináljak? Csak sírok és sírok.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és nem érzem h megbecsülne a barátom.

főzök,sütök neki, vacsorával várom(nem élünk együtt, de mindig itt van)

én csak annyit kérek tőle, h ha elmegyünk vlahova ne rúgjon be, de soh nem jön össze.

összeveszünk valami hülyeségen, ami nekem rosszul esik, én zokogok, őt meg nem érdekli.

azt mondtam h én ezt már nem birom, legyen vége.

azt mondta, oké, szia.

pedig azt mondja hogy engem ő imád...

tudom h szeret a mga módján...de nekem ez így nem jó.

20 évesen nem érzem ugy h meg kéne alkudnom olyan mellett,aki nem szeret úgy ahogy én akarom.és nem becsül meg...


2010. szept. 17. 09:05
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy hívom, tanulópénz.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, betelt pohár, azóta már tudom, melyik az típus, akivel ne kezdjek, soha.

Maga módján szeret-ez hülyeség, falazás.

Legszebb éveidet pazarolod el egy energiavámpír alkeszre. Bocs.


Tudod hány rendes férfi örülne neki, ha főzne rá egy ilyen lány?:)

Az, hogy ilynre vesztegeted az időd, csak azt jelzi, nem becsülöd magad.

2010. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a kérdést én is kiírhattam volna 10 évvel ezelőtt. Ugyanez volt a szitu, csak mi már együtt laktunk. Mindennél jobban szerettem őt, ő volt az igazi, de nem igazán becsült meg. Én csak neki éltem, mostam, főztem, takarítottam rá, mindenben a kedvében jártam. Tudom, hogy ő is szeretett a maga módján, de fontosabb volt a hobbija és a barátok. Azért rám is szakított időt, de nem sokat. Sokszor megbántott, ami nekem nagyon rosszul esett, és még én voltam a hibás, hogy megsértődtem. Majd egyszer besokalltam és hazaköltöztem a szüleimhez. Nagyon nehéz volt az azt követő egy év, senkinek nem kívánom, nagyon sokat szenvedtem a hiányától, de megtaláltam a mostani párom, már férjem és a 2. babánkat várjuk. Szóval 20 évesen még előtted az élet, nyugi megtalálod majd azt a srácot, aki tényleg értékelni fog.
2010. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az hogy többet adsz magadból neki, mint amit ő ad neked. Hát adj kevesebbet. Mégis, ha úgy érzed hogy nem úgy viselkedik veled, ahogy az te szeretnéd, és hogy nem szeret igazán, akkor mégis mi a túrónak főzőcskézel meg sütögetsz neki? Hát nézz magadba. Kinyalod a popóját, és utána csodálkozol hogy nem kapsz érte semmit!!!! Ne főzz, ne süss, és járj át barátnőkhöz. ő meg ha megkérdezi hogy most meg mi van, akkor megmondhatod, hogy te miket kértél tőle, és nem hajlandó megtenni neked, hát akkor itt az ideje kis lazításnak. Gondolkodjon nyugodtan, hogy kell-e neki a kapcsolat, vagy mit is érez.

Ha azt mondja, hogy jó, akkor szakítás, akkor legyen szakítás. Olyan szekér után nem futunk ami nem vesz fel!!! nem kell neked könyörület, hogy azért legyen veled :)


32/N

2010. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy szereted, de ha ezeket kívülről látnád, pl. egy lány azt kérdezné itt egy kérdésben, hogy együtt maradjon-e a barátjával, te mit válaszolnál?


"nem érzem h megbecsülne a barátom"

"ne rúgjon be, de soh nem jön össze "

"én zokogok, őt meg nem érdekli "

"tudom h szeret a mga módján...de nekem ez így nem jó"

" 20 évesen nem érzem ugy h meg kéne alkudnom olyan mellett,aki nem szeret úgy ahogy én akarom"

" nem becsül meg..."


Mit tanácsolnál annak a lánynak, aki ezt kérdezi?

2010. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

ugyan azt amit az előttem lévők írtak...tudom én ,hogy mit kéne tennem, nem vagyok hülye.

csak baromira nehéz!!!:(:(:(

2010. szept. 17. 09:29
 16/55 anonim ***** válasza:

Jaj, ne mártírtodj már! Fiatal vagy még hozzá!

Nem igaz, hogy szereted, mert a szeret nem ez. Te kapaszkodsz valamibe, ami NEN LÉTEZIK!

Ha szeretnéd, elfogadnád olyannak, amilyen, nem panaszkodnál és nem sírnál! Nem "beletörődnél", hogy olyan, hanem olyannak szeretnéd, amilyen. De te másmilyennek akarod látni - vagyis egyáltalán nem belé vagy szerelmes, hanem azokba a tulajdonságokba, amiket beleképzeltél a pasiba.

Sütsz, főzöl, vacsorával várod, kedveskedsz? Utána meg felhánytorgatod? Figyel, ha nem adod szívesen, ne add! Mert ez se nagyon fér bele a szeretetbe.


Úgyhogy szépen dobd ki és keress egy olyan pasit, aki mellett nem sírsz állandóan, és akit tényleg szeretsz - mert ez maximum függés, meg félelem attól, hogy egyedül maradsz.

Megváltozni NEM fog, ez 100%, és nem is kérheted, hogy a kedvedért forduljon ki magából. Vagy szeresd ilyennek, vagy nem vagy köteles elfogadni, kirúghatod. De... ha szeretnéd, boldog lennél. Viszont nem vagy az.

Az meg rohadtul mindegy, hogy te mennyit adtál és mennyit változtál a kedvéért... nem lett volna muszáj.


Jól mondtad: a maga módján szeret.

A szeretetnek pont az a lényege, hogy nem úgy szereted a másikat, ahogy neked jó, hanem ahogy NEKI jó. A párod lesz*rja, hogy neked hogy lenne jó - vagyis akkor miről is beszélünk?


Még egy: minél előbb kirúgod, annál hamarabb lesz esélyed boldognak lenni. Minél több időt fecsérelsz meddő (=kilátástalan) kapcsolatra, annél nehezebben találsz új párt, aki normális is. 20 évesen még előtted a világ - 30 évesen már a jó pasik szinte mind foglaltak. (jó pasit így értelmezem = családcentrikus, hűséges)


33Nő

2010. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem mártírkodom...és nem esik nehezemre h főzzek neki, szivesen teszem, de úgy érzem, hogy meg kéne ezt becsülni.,és legalább egy kicsit értékelni engem.
2010. szept. 17. 09:39
 18/55 anonim ***** válasza:

Az ember azt nem tudja megcsinálni amit nem akar. Te csak mondod, hogy akarsz szakítani, de igazából nem akarsz. Nem 50 éves vagy 3 gyerekkel, akkor lehetne mondani, hogy nem biztos hogy lépni kell. De 20 éves vagy, mire vársz? Oké, szereted, de ha ezt még évekig húzod, egyre boldogtalanabb leszel, rosszabb esetben begyűjtesz egy gyomorfekélyt vagy valami lelki bajt és akkor végképp nem fogsz tudni szakítani.

Hagyd abba az önsajnálatot és a vinnyogást és lépj, nagyon jól tudod hogy mit kell tenned.

2010. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
nem mondtam egy szóval sem h szakítani akarok, pont h nem akarok, de nincs más választás.
2010. szept. 17. 09:48
 20/55 anonim ***** válasza:
húú de utálom az ilyen csajokat,én mindent megadtam a barátnőmnek mégse voltam jó neki csak kritizálni tudott mindenért,neked meg van egy barátod aki xarik rád mégis sírsz érte,maradj mellette sőt házasodjatok össze,szülj neki gyereket,hogy már a gyereketeknek is rossz legyen.
2010. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!