Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Csak...

Most mit csináljak? Csak sírok és sírok.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és nem érzem h megbecsülne a barátom.

főzök,sütök neki, vacsorával várom(nem élünk együtt, de mindig itt van)

én csak annyit kérek tőle, h ha elmegyünk vlahova ne rúgjon be, de soh nem jön össze.

összeveszünk valami hülyeségen, ami nekem rosszul esik, én zokogok, őt meg nem érdekli.

azt mondtam h én ezt már nem birom, legyen vége.

azt mondta, oké, szia.

pedig azt mondja hogy engem ő imád...

tudom h szeret a mga módján...de nekem ez így nem jó.

20 évesen nem érzem ugy h meg kéne alkudnom olyan mellett,aki nem szeret úgy ahogy én akarom.és nem becsül meg...


2010. szept. 17. 09:05
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
97%
Akkor hol itt a kérdés? Menekülj, kicsilány, még előtted az élet. Tudom hogy szereted, és baromi nehéz lesz/lenne szakítani vele, de ha továbbra is vele maradsz, az csak szenvedés lesz. Ne feledd: senki nem tud megváltozni!
2010. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ezt kéne, de annyira nehéz, mert nagyon nagyon szeretem...csak úgy érzem, nem ezt érdemlem.

komoly lány vagyok, nem pasiztam soha össze vissza, nem voltam kis ribanc, ahelyett h buliba mennék itthon főzök neki, de egyszerűen nem érzem h megbecsülné....istenem ez olyan nehéz...

2010. szept. 17. 09:11
 3/55 anonim ***** válasza:
91%
Igaz amit az első írt. 20 évesen két év után sikerült rájönnöm, hogy tényleg senki nem tud megváltozni. Vagy elfogadjuk olyannak amilyen vagy nem.
2010. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
én nem vagyok az a típus aki elnéz a dolgok mellett és csak tűr, és tűr
2010. szept. 17. 09:13
 5/55 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te már eldöntötted magadban, hogy vége, csak nem mersz szakítani.Hát ne félj, lépj tovább!Ne húzd az időd egy olyan mellett ,aki nem is értékel.Hidd el találsz olyat,aki megbecsül.Ne pazarolj az életedből több időt egy ilyen alakra!!!Ne fog megváltozni, nem szeret, ha csak ezt mondja szia,hagyd ott és hidd el, hogy enni fogja még a fene, hogy egy ilyen remek lányt elveszített.Többet érdemelsz és meg is kapod, csak ,hagyd ott ezt a barmot!!!
2010. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
97%
Én otthagynám, nem foglalkoznék vele.
2010. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
82%
Nem olyan típus vagy aki megalkudna? Azt érzed, hogy egy olyan kapcsolatban vagy, ami megalkuvás, mégsem tudsz lépni? Akkor hol van itt a megalkuvást nem tűrő típusod? ha tényleg nem olyan típus lenné már rég nem lennél benne egy ilyen kapcsolatban. Berúg, úgy érzed nem szeret, nem foglalkozik veled és mégis tűröd. Akkor kitartás vagy még 50-60 éved...
2010. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
82%
Nem olyan típus vagy aki megalkudna? Azt érzed, hogy egy olyan kapcsolatban vagy, ami megalkuvás, mégsem tudsz lépni? Akkor hol van itt a megalkuvást nem tűrő típusod? ha tényleg nem olyan típus lenné már rég nem lennél benne egy ilyen kapcsolatban. Berúg, úgy érzed nem szeret, nem foglalkozik veled és mégis tűröd. Akkor kitartás, van még 50-60 éved...
2010. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat lányok:)

sokat segít...

2010. szept. 17. 09:17
 10/55 A kérdező kommentje:

pont azért szenvedek , mert nem tudom eltűrni.

de szeretem, és baromi nehéz egy ilyen dolgot eldönteni, főleg ha szereted a másikat...

2010. szept. 17. 09:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!