Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el mai napig egy...

Miért várják el mai napig egy nőtől, hogy amolyan “szolgalelku” legyen?

Figyelt kérdés

Tehát alapvető elvárások meg mindig egy férfinál:

Legyen szép a no, ( legalább vonzó)

Okos

Jó, munkahelye legyen, keressen elég pénzt (persze ne túl sokat)

Vékony persze

És nyilván legyen házias, fozzon, mosson takaritson,

Legyen gyerekcentrikus, ezek mellett legyen anya is

Meg legyen mindig vidám, kedves is…

Minden egybe legyen, ha valaki ebből valaminek nem felel meg, az nem feleségnek való, de miért akar sok no ennek megfelelni???

Ha van egy jó állása, bármi lehet…

Miért akar minden no megfelelni a társadalmi elvárásnak?Ilyen rossz lenne férj/pár/barát nélkül?



2021. nov. 17. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha még mindig nem érted, pár példát írok még a való életből.Rengeteg nő nem akar manapság családot, pont azért, mert a férfiak többsége alkalmatlan rá.Anyagi szempontból is, meg hozzáállás tekintetében is Emiatt is a férfiak hisztiznek, a nők sokkal jobban megvannak egyedül.

Emellett nézd meg azt hány egyedülálló anya tartja el a gyerekeit egyedül, úgy, hogy a férfi gyerektartást sem fizet.Akkor miről beszélsz?

2021. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyáltalán nincs így. Ez egy nagyon szélsőséges gondolkodás, annak is aki így gondolja és annak is aki szerint így van. Egy normális ember legyen szó férfiről/nőről nem áll össze egy olyannal akitől nem kap szeretetet, megértést, bizalmat.

Ahol ilyenek az elvárások, ott nincs szó szerelmről és legyen szó bármelyik félről.

2021. nov. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként a férfiaktól sem reális elvárni,hogy megtudjanak oldani,olyat,ami szakmunka.


Én meleg is vagyok,sosem érdekeltek a fiús dolgok.

Viszont főzni tudok,mert anyámmal sokat voltam a konyhában.


De pl egy csaptelepet nem tudnék kicserélni:D

2021. nov. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
63 Én sosem vártam el, mert 10-ből 9 nem is tudna otthon semmit megcsinálni.A baj azzal van, hogy mégis 10-ből 9 férfi okoskodik, hogy ő minek végezzen hàzi munkát, a nő sem barkácsol meg szerel.Valószínűleg nem.Na de a férfi sem.
2021. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!