Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el mai napig egy...

Miért várják el mai napig egy nőtől, hogy amolyan “szolgalelku” legyen?

Figyelt kérdés

Tehát alapvető elvárások meg mindig egy férfinál:

Legyen szép a no, ( legalább vonzó)

Okos

Jó, munkahelye legyen, keressen elég pénzt (persze ne túl sokat)

Vékony persze

És nyilván legyen házias, fozzon, mosson takaritson,

Legyen gyerekcentrikus, ezek mellett legyen anya is

Meg legyen mindig vidám, kedves is…

Minden egybe legyen, ha valaki ebből valaminek nem felel meg, az nem feleségnek való, de miért akar sok no ennek megfelelni???

Ha van egy jó állása, bármi lehet…

Miért akar minden no megfelelni a társadalmi elvárásnak?Ilyen rossz lenne férj/pár/barát nélkül?



2021. nov. 17. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

48# vagyok, szerintem is ez lenne a normális.

Mi így élünk a párommal kb 10 éve együtt, hogy mindent közösen csinálunk. A kedves anyósom a mai napig szid a hátam mögött, hogy a fiára nem főzök meg milyen dolog, hogy takarítania kell.

A fia szerencsére belátta, már az összeköltözésünk elején, hogy nem vagyok a csicskája én is ugyanolyan fáradt vagyok nap végén, mint ő. Sokkal egyszerűbb, ha mindketten igyekszünk rendet tartani és ha van valami nagyobb feladat, együtt elvégezzük, közben beszélgetünk stb.

Persze sok nő magára vállal mindent és a gyerekeit is úgy neveli, hogy csak a lányok takaritsanak meg tanuljanak meg főzni. Aztán csodálkozunk, hogy a férfi elköltözik otthonról és elvárja, hogy tisztaság legyen meg kaja az asztalon.

Nehéz így, hogy eleve így nőnek fel sokan. Én örülök, hogy egyre több nő áll ki maga mellett. Már nem azok az idők vannak, hogy apa dolgozik, anya meg otthon főz és ellátja a háztartást. Mindkét fél dolgozik a legtöbb családban, jó pár évtizede már.

2021. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
#27 Ehhez a férfiak sem értenek, mert szakmunka. Én azokról a dolgokról beszélek, amit mindkét nem ugyanúgy el tud végezni.
2021. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
0%

35-ös vagyok.

Miért kell lepontozni?

Ja bocs,akkor amardjatok az álom világban...

Akkor én is elmondom az saját hülyeségemet,hoyg mai lányok mire vágynak:

-Legyél szép fiú/Izmos pasi

-Legyél legalább közép osztály

-sportoljon,és legalább boxoljon

-Legyen saját háza 22 évesen

-Legyen katonias

-Értelmisségi

-legyen legalább 30 centi dildója

-Ilyen vagány csávó legyen

-Legyen Bmw-je vagy audija,vagy legalább luxus autó,amivel lehet flexelni instán

2021. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%

53# annyira nevetséges, amit írsz.

Ha csak 10/10-es pláza cicákkal vagy hajlandó ismerkedni, akkor ne csodálkozz, hogy ilyen elvárásaik vannak.

A normál, hétköznapi nők alapvetően egy társat szeretnének, akivel tudnak haladni a jövőben. A legtöbben leszarják, hogy nincs házad, autód, ha van benned hajlandóság, hogy együtt, közös erővel legyen majd..

A hétköznapi nők rohadtul nem várják el ismerkedéskor, hogy 10 millás bmw legyen a segged alatt.

El kellene gondolkodni, hogyha csak ilyen nőkkel ismerkedsz, az miért van. A te elvárásaid is átlagon felüliek valószínűleg. Örülök, hogy segíthettem! Btw rohadtul taszító az olyan pasi, aki kollektíven szidja a mai nőket meg ilyen ócska közhelyekkel dobálózik, mint te.

2021. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
16%

54

Kb ennyi logikája van az kedves kérdezőnek,és én is ezt mondtam,és erre le vagyok pontozva

2021. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%

55 Azért nem egészen.Teszem azt, ha adott egy férfi, aki nem keres jól de családot akar, akkor neki milyen nő kell?Egy nő, aki jól keres.Kevés férfi keres jól, úgyhogy...

A gyerekkel törődésből az anya mindig nagyobb részt vállal, ezzel arányos, hogy több házimunkát is végez.

Persze, attól még ezek a férfiak is férfiak, nekik is csak a szép, kedves, csinos nő kell.

Még soha nem hallottam férfitől olyat, hogy ha a nő jobban keres nálam, majd ő hordja a gatyát, mint ahogy fordított helyzetben elvárnám.Nem, nem.Azt szokták arra mondani, hogy ha kellőképpen meghúzza magát és mindig nyalja a fenekem kínosan ügyelve rá, hogy ne sértse meg az egóm, akkor kell egy nálam jobban kereső nő, elköltöm a pénzét szívesen.

2021. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
0%

55

Totál hülyeséget írsz..

Érveim:

"55 Azért nem egészen.Teszem azt, ha adott egy férfi, aki nem keres jól de családot akar, akkor neki milyen nő kell?Egy nő, aki jól keres.Kevés férfi keres jól, úgyhogy..."

Ez miből szedted elő?

Mert egy átlanosítás,mert inkább fordítva szokott lenni,plusz egy ilyen férfiak maximum szifilisztes/más nemi betegséges nőket szedik föl...

Gondolj bele,kevés nő van aki "kenyér kereső"..

"A gyerekkel törődésből az anya mindig nagyobb részt vállal, ezzel arányos, hogy több házimunkát is végez."

Mert az nőnek ez a dolga,mint például aki férfinak aki dolgozzik,barkálcsolja az lakást stb

2021. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
57 Mi az, hogy honnan veszem ezt?A való életből.
2021. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
57 Kevés család van, ahol a férfi kenyérkereső.Ezt akartad írni.A férfiak 90%-a rászorul a nő fizetésére.Ha egy férfi keveset keres, de családot akar, ahhoz kell egy jól kereső nő.Remélem sikerül felfogni, hogy te beszélsz hülyeségeket.
2021. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
97%

"Mert az nőnek ez a dolga,mint például aki férfinak aki dolgozzik,barkálcsolja az lakást stb"


A nő is dolgozik.

FÉlévente ha van barkácsolós munka. AKkor majd félévente eszel és kapsz tiszta ruhát.

Nem, nem a dolga ganézni a család után.

2021. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!