Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el mai napig egy...

Miért várják el mai napig egy nőtől, hogy amolyan “szolgalelku” legyen?

Figyelt kérdés

Tehát alapvető elvárások meg mindig egy férfinál:

Legyen szép a no, ( legalább vonzó)

Okos

Jó, munkahelye legyen, keressen elég pénzt (persze ne túl sokat)

Vékony persze

És nyilván legyen házias, fozzon, mosson takaritson,

Legyen gyerekcentrikus, ezek mellett legyen anya is

Meg legyen mindig vidám, kedves is…

Minden egybe legyen, ha valaki ebből valaminek nem felel meg, az nem feleségnek való, de miért akar sok no ennek megfelelni???

Ha van egy jó állása, bármi lehet…

Miért akar minden no megfelelni a társadalmi elvárásnak?Ilyen rossz lenne férj/pár/barát nélkül?



2021. nov. 17. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
99%

"Aki szerint egy nő témái kimerülnek a divatban, meg a körömlakkokban, annak vagy nem volt nője soha, vagy iszonyú rosszul választott."


Vagy maga is buta, így csak hozzá hasonlóan butuska nők jönnek vele össze. leginkább ez szokott lenni.

2021. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem várom el, hogy házias legyen a leendő párom. Én is tudok takarítani meg ellátni egy háztartást. Főzni én is utálok, de exemmel pl jó poén volt együtt főzőcskézni. Szóval azt lehet együtt is hétvégén. Az nyilván alapvető elvárás, hogy tiszta és igényes környezetre legyen igénye. De ezzel mi a gond?:D

Azt meg, hogy elvárás a szépség egész egyszerűen nonszensz felemlegetni. Természetes, hogy esztétikai szempontból vonzó párt keres magának az ember. De ennek ugyebár az a szépsége, hogy mindez szubjektív. Akire én azt mondom festői arca van és milyen jó az alakja, arra haverom azt mondja, hogy maximum átlagos az arca és milyen vézna:D Aki az egyiknek álmomnő, az a másiknak szürke kisegér is lehet. Igen, a vékony lányok tetszenek, de nem várom el, hogy edzett legyen. Egyébként sok sármos férfit látok teltebb lányokkal.

Okos legyen? Nyilván. Kell egy alap intellektus. Számomra talán ez az egyik legfontosabb kitétel. Imádok az összefüggésekről mélyrehatóan beszélgetni, megfejteni a világot. Rendkívül széleskörűen érdekelnek hobbik és témakörök. Nyilván megképződik az igény arra, hogy a párom partner legyen szellemileg.

A gyerekcentrikusság szerintem egyáltalán nincs jelen manapság igény szinten sem. Örülnék, ha egyszer partner lenne a gyerekvállalásban, de nem dőlnék kardba ha ez nem jön össze.

A mindig vidám emberektől pedig a hideg ráz. Szörnyen mesterkélt állapot. A hurráoptimista viselkedés egy hazugság. Igen is élje meg valaki a szar napjait, a hullámvölgyeket. Ebben mellette fogok állni és fordítva is ezt várom el.

A munkája bár fontos, nem egészen úgy ahogy te érted. Amennyiben valaki alávaló munkát végez (Kósa Lajos titkárnője:D) az kizáró ok. És ha a társadalom számára fontos értéket képvisel a munkája, az módfelett szimpatikus.


Látható, hogy sok pont közel sem fekete-fehér.

2021. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Ma 21:42, látszik tényleg társat keresek 😊
2021. nov. 17. 21:46
 14/64 A kérdező kommentje:
De miért az a legnagyobb szitok egy nőre, hogy egyedül marad?
2021. nov. 17. 21:47
 15/64 A kérdező kommentje:
Van aki nem vágyik gyerekre, meg egy férfire, az már egyből nem normális
2021. nov. 17. 21:49
 16/64 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki varja el.
2021. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
98%
Kivetítés. A két nem közül átlagban a férfiak bírják rosszabbul az egyedüllétet - gondolj az idős emberekre -, és azt hiszik, a nőknek ugyanolyan rémisztő.
2021. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Én imadok egyedül lenni, mármint nem birnek folyton valakivel lenni, szeretek egyedül aludni, egyedül gondolkodni, szeretem ha nem nyaggat senki…
2021. nov. 17. 21:54
 19/64 anonim ***** válasza:
85%
#10 Fogalmam sincs a műköröm építésről, viszont még elektromos cuccokat is megjavítok, a famunkákat meg imádom. Nem úgy, mint a hozzád hasonló kis lúzer gyökereket, akik szerint egy nőnek a konyhában a helye (bár ott is jól tolom 😊) és még egy villanykörtét sem képesek kicserélni. Fáj, hogy nem csak te vagy képes ezekre? Amúgy egyik "férfi munka" sem agysebészet, sokan mégis úgy állítják be, hogy még lábat is kellene nekik csókolni, mert kicserélt egy vízcsapot (amit én is ugyanúgy megcsinálok)😅.
2021. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
30%

Ez a kérdés nagyon általánosítás, mondom úgy hogy fiatal férfiként autóm motorom van, szeretem az állatokat, viszont amivel nem rendelkezem: szétgyúrt test, érettségi, diploma.

Én a kicsit lazább sportos csajokat helyezem előtérbe, aki nem egy könyvmoly és nem az alapján ítél hogy van-e felsőfokú vagy nincs.


A nő tudjon mit összeütni, ami engem illet, ügyes kezeket örökölhettem valakitől, gáz babrálásán kívül mindent megcsinálok a háznál, amit a diplomás nem mer bevállalni hétvégi időtöltésnek.

2021. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!