Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min spórolnátok a családban...

Min spórolnátok a családban ha már úgy érzitek szinte nincs is miről lemondani ?

Figyelt kérdés
Valami jó tipp? Kérlek ne bántsatok.
2021. aug. 9. 16:29
 71/100 anonim ***** válasza:
17%
Aki hozzá van szokva a vállakozói élethez nem megy el egy könnyen alkalmazottnak, ezt hiába írjátok, hamarabb megy külföldre segédmunkásnak.
2021. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
29%
Nem spórolni kell hanem máshol megpróbálni élni dolgozni.más országban.
2021. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
25%
Ha itt dög dolgozni, akkor más országban is az lesz. Amúgy én voltam, aki írta, hogy mehetett volna egyetemre.
2021. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
52%

73 anonim válasza:


68%


#47, Keress egy nagylányt, aki olcsón hazaviszi az intézményből, vagy szomszédot, körbe kell kérdezni, bizalmat megelőlegezni



Egyetértek. Egy 7 éves elsős már nem kisbaba, millióan dolgoznak mellette 8 órában. Szomszéd néni nem vállalja? Cserébe neki is bevásárolsz hazafelé és/vagy hétvégén lenyírjátok nála a füvet. (Ősszel lombsöprés, télen hólapátolás)



Ez hülye ötlet. Meg is mondom mért.

Az idős szomszéd akinek gond a bevásárlás házkörüli munka azbis gond h sétáljon a kisgyerekkel suliba. Amelyiknek nem gond elintézi maga ezeket a dolgokat.


A fiatal meg kevés pénzért nem vállalja. Neki minimum 2 óra ez a munka neki naponta. 1000ft/óra az heti 10.000ft. Havonta 40-50.... azért keressen 8 órás melót h elvigye a bébiszitter? Én se csinálnám

2021. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
38%

"hamarabb megy külföldre segédmunkásnak."


és az miben jobb, mint itthon a szakmájában dolgozni?

2021. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
84%
#74, oké, akkor mondd, a többi anyuka, akinek nincs segítsége, hogyan oldja meg azt, hogy az óvodás, kisiskolás gyerek mellett 8 órában tudjon dolgozni? Vagy az összes anya azon vekeng, hogy lóg ki ugyan a seggük a gatyából, de akkor se talál megoldást? Egy gyerekről se hallottam, akit kidobtak volna az oviból/iskolából, mert az anyja nem ért oda négyre, csak mondjuk fél vagy háromnegyed ötre.
2021. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
89%
Mi is ebben a cipoben jartunk anno. nem tudom mennyire kivitelezheto, de mi ugy oldottuk meg, hogy parom ejjel dolgozik, igy a gyerekekert el tud menni az iskolaba, meg veluk lenni amig haza nem erek a munkabaol. reggel en viszem oket, onnan irany a munkahely, ss teljes munkaidoben tudok dolgozni. ez rengeteget lenditett az anyagi helyzetunkon. parom hiaba keresett jol, nappali muszakban, ha en meg otthon voltam a kicsik miatt vagy keveset tudtam dolgozni. persze, nem konnyu igy sem nekunk, joforman akkor latjuk egymast mikor szabadnapos vagyok, raadasul en hetvegen mindket nap reggeltol estig dolgozom, o hetfotol pentekig. viszont mindenunk megvan, minden idoben ki van fizetve, az autot fenn tudjuk tartani es nem szenvedunk hianyt semmiben. ha nincs semmi felelsleges amit hanyagolni lehet, akkor valtanotok kell. a gyerek kiadasai csak noni fognak. lehet kenyelmesebb vallalkozokent lenni, de ha nem jovedelmezo, keresnj kell olyan munkahelyet ami biztos es jol fizetik. ha 6 oraban tudsz dolgozni, valalj be tulorat azokon a napokon amikor a ferjed otthon van. regen en is ugy alltam mindenhez hogy majd lesz valami, de aztan rajottem hogy azert tenni is kell es meg kell hozni bizonyos donteseket es aldozatokat
2021. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
81%
Úgy oldja meg h olyan munkát keres ami mellett tudja hozni vinni a gyereket.
2021. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
43%
Én csak a konkrét összegekre várok
2021. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
31%
Azok sajnos nem lesznek, mert a kérdés kamu.
2021. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!