Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min spórolnátok a családban...

Min spórolnátok a családban ha már úgy érzitek szinte nincs is miről lemondani ?

Figyelt kérdés
Valami jó tipp? Kérlek ne bántsatok.
2021. aug. 9. 16:29
 31/100 anonim ***** válasza:
62%
Akkor csak az maradt, hogy főzést lecsőkkented. Esztek instant levest, bundás kenyeret, vajas kenyeret, tükörtojást. Esetleg hétvégén valami olcsót főzöl,amihez kevés alapanyag kell, pl.krumplis tésza, paprikás krumpli.
2021. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 A kérdező kommentje:
31 Párom fizikai munkát végez, ha nem adok neki rendesen enni nem fogja bírni. A gyerektől szinten nem vonhatom meg. Max magamon tudok spórolni ezzel.
2021. aug. 9. 17:06
 33/100 anonim ***** válasza:
98%
Írd össze a fix költségeket, és bevételeket 2-3 hónapig, hogy reálisan lásd, mennyire rossz a helyzet. Aztán próbáld meg faragni itt-ott ahol lehet. Illetve azt is, pld., hogy ő nem vásárol -e munkaeszköz címén felesleges dolgokat. Tudom, ha nincs eszköz, nincs munka, de van, amikor ő is tudna időben játszani ezzel, ha a konyhapénzt költitek rá.
2021. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
96%

Tisztítószerekkel is rengeteget lehet spórolni, üsd be a keresőbe, hogy szódabikarbóna, mosószóda, rengeteg ötletet fogsz találni. Nekem is volt olyan életszakaszom, amikor lógott ki a s*ggem a gatyából, akkor találtam súrolószer helyett azt a tippet, hogy egy permetező flakonba fél rész mosogatószer, fél rész ecet. Ráfújtam a koszra és nekiálltam egy nyeles kefével. Az ecet leszedte a vízkövet, a mosogatószer a koszt. Olyan jól bevált, hogy azóta is ezt használom. Plusz környezetbarát.


Flakonos vizekkel hogy álltok? Ahelyett is olcsóbb pl., ha főzöl egy bödön gyümölcsteát, teszel bele pici citromlét és jól behűtöd.

2021. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 A kérdező kommentje:

33 Az ő bevétele sosem fix. Csak az enyém meg a családi. Ő biztos nem vesz felesleges dolgokat sporolosabb mint én, mikor osszejottunk én tanultam tőle.

Apróságnak tűnik de elromlott egy kisgép javíthatatlan és a munkát nélküle nem lehet befejezni elvitte a pénzt ....

2021. aug. 9. 17:10
 36/100 anonim ***** válasza:
35%

Én már nemtudom mit csinálok rosszul.


Hogy még mindig itt élsz :(

2021. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
60%
Ahelyett, hogy minden választ visszautasítasz, miért nem írod le, hogy egy hónapban mire költesz? Úgy valószínűleg könnyebben tudnánk segíteni.
2021. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
94%
Szia, a takarítószereknél is tök sok dolgot ki tudsz váltani szódabikarbónával ami csak párszáz forint. Az Ecof@milyben pedig tök sok dolgot megkapsz olcsóbban pl:szappan,deo,fogkrém. Ezen az oldalon pedig találsz olyan kaja recepteket amit tök olcsón ki lehet hozni. Amit én még ajánlok hogy akár a 100 ft-os kiadást is írd fel egy ideig és akkor látod hogy hol lehetne a lecsípni még a kiadásokból.
2021. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 kovpet ***** válasza:
95%

"De teljesen változó párom jövedelme."


Akkor a tavalyi átlagot írd meg.

Az a tippem, hogy nem is tudjátok. Lehet, jobban járna, ha elmenne alkalmazottnak (már ha felétek van munka és nyilván csak lehetőségként mondom, nem tudom, hogy mennyi az annyi)

2021. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 A kérdező kommentje:

37. Tényeket irtam le pl írta valaki ne vegyek üdítőt ... eddig sem vettem. Vagy hogy a net tv hűségidôs.



Elnézést később jövök vissza! Csak hívtak és el kell mennem.

2021. aug. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!