Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min spórolnátok a családban...

Min spórolnátok a családban ha már úgy érzitek szinte nincs is miről lemondani ?

Figyelt kérdés
Valami jó tipp? Kérlek ne bántsatok.
2021. aug. 9. 16:29
 11/100 A kérdező kommentje:
8 Konkrét összegeket nem szeretnek felfedni. A bevételünk az en fizetésem 6 órás, családi pótlék és párom vállalkozó, emiatt elég kaotikus néha a bevétel.
2021. aug. 9. 16:45
 12/100 A kérdező kommentje:
10 Keresek én mást , jobbat de sajnos nincs.
2021. aug. 9. 16:46
 13/100 A kérdező kommentje:
Próbálok figyelni de mindig az a vége, hogy nincs.....
2021. aug. 9. 16:47
 14/100 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem mentél egyetemre? Pár évecskét dolgozol, utána meg mehettél volna egyetemre, amikor meg van egy stabil, jól fizető állásod, jöhetett volna a gyerek is.
2021. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 kovpet ***** válasza:
97%

Pedig konkrét számok nélkül nehéz mondani akármit is.


Pár hónapig írd, hogy mire költötök és mennyit meg persze a bevételt is. Mindent, a száz forintos kiadást is. Úgy talán kiderül, hogy hol a bibi. Lehet, sehol, felmentek az árak, kevés pénzből sehogy sem lehet kijönni.

2021. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
96%

TV előfizetés lemondása. A földi sugárzású alap adók kis antennával díjmentesen foghatók.


Villanyszámla: Lecserélni az égőket LED-esre, éjszakai árammal mosni.


Vízdíj: Teleengedett kádas fürdés helyett gyors zuhany. Vagy ha a munkahelyen van zuhanyzó akkor ott.


Fűtés: Télen nem kell 28 °C a lakásba, le kell tekerni és melegítőt húzni.


Kaja: Szerintem itt lehet a legtöbbet fogni. Csak a legszükségesebb dolgokat megvenni, és úgy gazdálkodni, hogy ne menjen pocsékba.


Cigizés és piálás teljes beszüntetése.


Ruházkodás: Turiból


Vagy a bevételeket növelni.

Ha megengedi a lehetőség ez egyik szobát kiadni pl. valami diáknak.

Másodállást vállalni, idősgondozás, diák korrepetálás, takarítás, vagy bármi.

2021. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
96%
Akkor neki kell többet dolgozni, illetve a bevételét beosztani úgy, hogy maradjon azokra az időkre is, amikor rosszabb időszak van.
2021. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
23%
A 14. válaszoló miért van lepontozva? Nem hülyeség amit ír, de visszacsinálni már nem lehet
2021. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 A kérdező kommentje:

14. Nem voltam olyan jó képességű, hogy egyetemre mehessek. Valamint dolgoznom kellett mert senki nem támogatott, 24 évesen szültem stabil kapcsolatban.


15 párom mivel vállalkozó, nem fix így hiába írom lehet jövő hónapban fele annyi lesz. Emiatt nehezebb.


16 Köszi a tippeket volt közte hasznos. Szerencsére nem dohányzunk és nem is szeretjük az italt sem.

A másodállás nehéz dió, jelenleg is azért vagyok 6 órás mert a gyereket nem tudtuk másképp megoldani ( hozni vinni kísérni ).

2021. aug. 9. 16:52
 20/100 anonim ***** válasza:
95%
Hany eves a gyerek? Segitseged van? Gondolom,hogy nem viccbol dolgozol 6 orat, de mar az is eleg sokat dobna, ha talalnal 8 oras melot.
2021. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!