Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülő minden nap főz? Vagy...

A szülő minden nap főz? Vagy nem ez a "dolga"?

Figyelt kérdés

8tól 5ig dolgozom, havi 40 ezer ft-t rakok le az asztalra, és heti 2x van főtt étel az asztalon.

Fél 6kor érek haza, nincs kedvem főzőcskézni.

Már nem is tudom, mire adom a 40 ezret.

A szüleim nyugdíjasok, igazából semmi dolguk nincs egész nap. Azt hittem, annyit megtehetnének, hogy este főtt étel vár itthon, ha már a fizetésemnek majdnem a felét haza adom.

Elköltözni nem tudok, gyűjtésben vagyok, és ezt albérletben nem tudnám csinálni.


2010. aug. 26. 17:56
 81/131 A kérdező kommentje:

Mint írtam, 6 ezer forint a bérletem, 5 E az internet, és akkor még egy kiló kenyeret sem vettem. Nem olyan sok ám az 15 ezer.

Menzán eszek, de itt egyszerűen pocsék ételek vannak...

Nem vagyok finnyás, de sokszor nem lehet eldönteni az ételről, hogy leves vagy főzelék...

2010. aug. 27. 12:02
 82/131 anonim ***** válasza:
33%

Tulajdonképpen minek kértél válaszokat? Akik nem azt irják ami neked tetszik, azokat lehurrogod, és fel vagy háborodva.

Hogy mi a dolguk a szüleidnek. Hogy nagy ivben leszarjanak téged, és éljék a saját életüket, úgy ahogy akarják.

2010. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/131 anonim ***** válasza:
21%

Na figylej 21 vagy áll már meg a saját lábadon! Azt a 40-rtet úgy értettem,hogy ennyit adsz haza. mit vársz.

S akit leszázalékolnak azt nem viccből teszik hanem jó okkal. Ugynais a ooszi sem hülye és átlát a szitán.. opk?

A Másik 12-13 óráig ebédszüneted vna akkor meg mi a rinya tárgya? Napi egy főtt étkezés elegendő az embernek. Ha ilyen munka mellett mnapi 2x eszel föttet ésd nem mozogsz hamar kövér diszó leszel és nem kellesz snekinek. Mert ugye nem derogáélk nekedd sem semmit csinálni abban a penelba.. mert teerhes ha valmait neked KELL megcsinálni. Menj már vlahova!

2010. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/131 anonim ***** válasza:
89%
Jah a szuülőnek az a dplga, ohgy mosson, főzzön , takarítson a már felnevelt 21 éves gyerek után. mert,hogy ő nyugdíjas és otthon van ráér. Arra még nem gonodltál,hogy neik is lehet valami házonkivüli elfoglaltságuk?
2010. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/131 A kérdező kommentje:

De nem mos, nem főz és nem takarít.

Akkor mi a dolga? Ha nem mennek el sehová, akkor milyen "házonkívüli elfoglaltságuk" lehet? :D

Miből is jött ez a dolog, hogy nekem "terhes" hogy valamit is csináljak otthon??


Hülyékkel nem fogok vitatkozni... némelyikőtök még olvasni sem tud...

2010. aug. 27. 12:07
 86/131 A kérdező kommentje:

"Tulajdonképpen minek kértél válaszokat? Akik nem azt irják ami neked tetszik, azokat lehurrogod, és fel vagy háborodva"



Drágaságom... ez MINDEN kérdésnél így van. Akkor mért vagy meglepődbe? :D

2010. aug. 27. 12:08
 87/131 anonim ***** válasza:
22%

Már ne is haragudj de nagyon jó munkaheyled lehet ha munkaidőben itt tudsz lóügni a gyakorn. Bár én tehetném meg...

Nem vagy te elégedetlen úgy általában a világgal?

a szülönek egyébként az a dolga hogy szülő legyen. A CSeldének akire te vágysz az a dolga, ohgy jó pénzért mosson, főzzön takarítson rásd. Menj el albélrtetbe és akkor nem fogsz azon problámázni,hogy ugyna mit cisnál a másik myg te doglozol.A szüleid talán azért százalékolktatták le magukat,p hgy megmeneküljenekt attól amit sok 50-55 évest ér,hoghy nem kell sehova és már sergélyeket sem kap. Talán aszért választották ezt az utat, ohgy ha neked nem lenne munkád akkor is letudjanak tartani téghed. Olyan nagy ügy ez?

Majd ha férjed lesz és gyerekeid és azt vágja este hozzád a psid, ohgy ő egséznap d9lgozik és hazaadja apénzt, de inncs bevásárolva ( mert ugye azt sem te csinálod) nincs megfőzve és semmi sincs csak kenyér meg felvágott vacsira .. te meg nem cisnélsz semmit mert csak a gyerkkel vagy na majd akkor gondols vissza erre a hozzá állásra. Távol álljon tőlem rosszat kívánni neked.. de megérdemledáén ,hogy mire a férjed lesz a psaid legyne egy sörivó újságolvasó álandóan dögfáradt és vágja hozzá neked a háztartzás a DOLGod!

Sok szenrcsét minek és kérdezel te itt?

2010. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/131 anonim ***** válasza:
33%

A kérdező kommentje:

"Tulajdonképpen minek kértél válaszokat? Akik nem azt irják ami neked tetszik, azokat lehurrogod, és fel vagy háborodva"



Drágaságom... ez MINDEN kérdésnél így van. Akkor mért vagy meglepődbe? :D

Nem vagy egy kicsait se buknó ám és nem teszik ha azok veled mások..

2010. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/131 A kérdező kommentje:

ma 12:13

Írtam én ilyet, hogy a bevásárlást ők intézik?

Egyébként ebédszünetem van, azért lógok a gyakorin. Épp kakaós csigát majszolok, mert a menzára csak 1kor jön meg az ebéd... Lerobbant az autó, pech...

2010. aug. 27. 12:16
 90/131 A kérdező kommentje:
Ha valaki ismeretlenül elkezd firkálni, azzal igenis bunkó leszek.
2010. aug. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!