Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülő minden nap főz? Vagy...

A szülő minden nap főz? Vagy nem ez a "dolga"?

Figyelt kérdés

8tól 5ig dolgozom, havi 40 ezer ft-t rakok le az asztalra, és heti 2x van főtt étel az asztalon.

Fél 6kor érek haza, nincs kedvem főzőcskézni.

Már nem is tudom, mire adom a 40 ezret.

A szüleim nyugdíjasok, igazából semmi dolguk nincs egész nap. Azt hittem, annyit megtehetnének, hogy este főtt étel vár itthon, ha már a fizetésemnek majdnem a felét haza adom.

Elköltözni nem tudok, gyűjtésben vagyok, és ezt albérletben nem tudnám csinálni.


2010. aug. 26. 17:56
 91/131 anonim ***** válasza:
92%

Nem azért de te is ismeretlenül irkálsz.

Ha nem jó a menza ami van rendelj kaájt máshonnan rengedeg ilyen szolgáltató vna

2010. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/131 A kérdező kommentje:
De én nem ócsárolok senkit...
2010. aug. 27. 12:22
 93/131 anonim ***** válasza:
96%
Te kértél válaszokat és tanácsokat ismeretlen emberektől!Akkor,mit háborogsz?Jó hogy már nem mindenki úgy gondolja,ahogy te!Elég gáz lenne,ha mindenki úgy gondolkodna!Ha meg nem tetszik sok ember véleménye és nem bírod a kritikát ne írj ki ilyen kérdéseket!
2010. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/131 A kérdező kommentje:

Nem a kritikával van a probléma, hanem a stílussal és az ócsárolással.

Valószínűleg ha napi 8 órát dolgozom, nem vagyok lusta.

2010. aug. 27. 12:27
 95/131 anonim ***** válasza:
94%
De arra lusta vagy,h. főzz ezek szerint,mert azt írtad,h. nincs kedved főzőcskézni!És azt is írtad,amíg nem dolgoztál mindig volt főtt kaja.Gondolom anyud sem volt mindig rokkantnyugdíjas és azt is gondolom,h. dolgozott is.Nyilván akkor munka után neki sem volt kedve sok mindenhez,de megcsinálta!Vagy nem?
2010. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/131 A kérdező kommentje:
Ő 4 órában dolgozott, így fél1kor hazaért. Apu meg za utóbbi 2 évben munkanélküli volt..
2010. aug. 27. 12:38
 97/131 anonim ***** válasza:
96%

nagyon kislány vagy még ha nem fogod fel a lényeget. nézzük a tényeket.TE felnőtt nő vagy, ők nyugdíjasok (tök mindegy milyen okból) mi lenne ha esetleg nem élnének a szüleid? kinek nyafognál, hogynem főz neked??? ráadásul még napközben eszel is főtt kaját. akkor mi a probléma??

egyébként ha ők a lábukat lógatják egész nap ahhoz sincs semmi közöd mivel nyugdíjasok, megtehetik. nem kötelesek körülugrálni téged. inkább tedd össze a két kezed hogy még otthon lakhatsz és nem albérletet kell fizetned. de én az ilyen nyafogós kislányt kitenném aztán léljen meg ahogy tud.

2010. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/131 anonim ***** válasza:
96%
Hát én is 21 vagyok.És lenyomtam már kemény 12 órákat nem is keveset.De este 6-kor amikor hazaértem,még volt mit csinálni itthon is.És megcsináltam,akár hogy nem volt kedvem... És rendszerint volt este 11 mire lefeküdtem,másnap szintén 12 óra és nem 8-ra mentem,hanem már 3/4-ed 6-ra ott kellett lennem.És ez napi szinten volt.És nem vártam el semmit a szüleimtől!Tettek már értem eleget!
2010. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/131 anonim ***** válasza:
93%

13:06

Teljesen igazad van!

2010. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/131 anonim ***** válasza:
93%

Ki akarja,hogy ki legyen törölve ez a kérdés?


Ha a saját lábadon akarnál állnio,megtehetnéd! Nem tudom,mit vagy úgy oda! Nálad sokkal rosszabb sorsúak is vannak!

2010. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!