Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülő minden nap főz? Vagy...

A szülő minden nap főz? Vagy nem ez a "dolga"?

Figyelt kérdés

8tól 5ig dolgozom, havi 40 ezer ft-t rakok le az asztalra, és heti 2x van főtt étel az asztalon.

Fél 6kor érek haza, nincs kedvem főzőcskézni.

Már nem is tudom, mire adom a 40 ezret.

A szüleim nyugdíjasok, igazából semmi dolguk nincs egész nap. Azt hittem, annyit megtehetnének, hogy este főtt étel vár itthon, ha már a fizetésemnek majdnem a felét haza adom.

Elköltözni nem tudok, gyűjtésben vagyok, és ezt albérletben nem tudnám csinálni.


2010. aug. 26. 17:56
 121/131 anonim ***** válasza:
54%

nem akarja elhagyni őket, gondoskodik róluk, mindent megtesz értük, itt nem is az volt a kérdés, hogy el akarja hagyni a szüleit...


kérdező! szerintem beszéld meg a szüleiddel, anyuddal a dolgot, mert itt érdemleges választ sajnos nem fogsz kapni.

2010. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/131 anonim ***** válasza:
73%

Na akkor én olvasok és idézek:)


"Fél 6kor érek haza, nincs kedvem főzőcskézni. "

Megértem én sem főzőcskézem fáradtan. De nem is kell minden este főtt étel.


"alig vagyok itthon, én mosom a saját dolgaimat (hétvégeként), a kutyájukat én látom el. " Jön az önellentmondás: "Takarítást én csinálom, mosást én csinálom"


A Kutya nem csak az övék, és nem most a szüleire, csak magára.


"Nem veszekedtem velük, rákérdeztem náluk, hogy mi lenne ha bevásárolnék este, és holnapra csinálna egy finom ebédet?

(Ez volt múlthéten) Bevásároltam: húst-zöldséget,fűszereket.

2 nap múlva én főztem, hogy ne menjen kárba."


Ez egyszeri alkalom, s szomorú,hogy végül nem az anyukája főzte meg.


"Nem azért lettek leszázalékolva, mert betegek"

Előtte: "És anyukámnak is szívbetegsége van,apunak meg a gerincével van probléma,"


Azért egy szívbetegség és a gerincprobléma nem körömgomba mint ahogy valaki írta. Tehát nem igaz,hogy nem betegek. Legfeljebb nem olyan súlyos betegek.


"Ha nem mennek el sehová, akkor milyen "házonkívüli elfoglaltságuk" lehet? :D "

De akkor hogyan sétálnak az állatkertben ha nem nemek sehova.. önellentmondás.


s ezeken kivül csak a sértődöttség besélz belőled KÉrdező.. mindnkeire haragszol aki sértettségedben nem ért veledv egyet. Téged ne fikázzon, kritizéljon senki de te ugyna ezt megteheted a saját szüleiddl. ugye??

2010. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/131 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező és kedves válaszolók...nem tűnt még fel senkinek,hogy azokra a válaszokra amikben érdemi tanácsok voltak nem reagált? Csak sértődötten mondja a magét, ohgy de én igy meg úgy?

Tényleg nagyon kislány még.

2010. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/131 anonim ***** válasza:
23%

Érdemi válasz?

Mik voltak azok?

Beszélj velük: Beszélt velük, olvasható volt.

Költözz el: Erre mit mondjon?


Ennél okosabb ötletek nem jöttek. Mindenki csak lehurrogja és mindenki szapulja.

2010. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/131 anonim ***** válasza:
93%

Nekm az az érzésem,hogy ak érdezőt nem az izgatja,ohgy van-e naponta fött kaj, ,meg,hogy ki főzi meg azt neki. Két dolog van itt elvárás a gyerekrésézről, ohgy felnőtt létére még mnidig ugynaúgy lásssák el, mint rég. Mert,hogy ez neki a havi 40ért jár. Nem jár... DE igen igaza van abban jól esne. Ezért kell ezt megbeszélni.

A másik,hogy a kérdezőt irritálja, ohgy azt hiszi a szülei nem cisnálknak semmit addig míg ő "kidolgozza a balét napi 8 órában, meg buszozik"

Megértem,hogy este féál6 kor fáradt vagy.. én is ingáztam.. napi 3/4 órákat és ténylg gáz. De sosem váértam el anyámtól,ohgy meleg vacsit készyítsen. Ettem amit ettem am nezán ha elég jó volt jó volt ha nem úgy is jó volt. Anyukámnak volt egy időszaka amikor munkanélküli volt "megtehette",hogy naponta fözzön de nem fözött,mert volt más dolga is. Soha nem vártam el, ohgy fözzön rám esténéknt. Jól esett ha hétvégén együtt evbédelt a család. De mivelm indig doglgoztak és hétközben mnidenki am unkeheylélyxn suliban evett nem volt elvárás az esti főtt vacsi.

Szóval én még mnidig aztt látom ebben a kérdésben,ohgy azt mondod kérdező ,hogyí én doglozom ők nem miért nem tudják megtenni... Sértett vagy csak azt nem tudom mire fel.

Mit gondolnál arról ha egy anya azt mondaná a gyerkének még mielőtt lenne munkahelye,hogy nem főzök rád meg nem cisnálok semmit érted mert te nem dogozol? Én meg igen. Csak fordítsd meg sak érdéstés rá jöasz.


Annál jobbat senki nem fog itt neked mondani,ohgy fözz magadnak, vagy besézlj velük.. mert ezt a témát nem itt kell megoldja.

2010. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/131 anonim ***** válasza:
67%
Napi 2x-i főtt étkezés egészségtelen.
2010. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/131 anonim ***** válasza:
73%
Tiszteled szereted te egyáltalán a szüleid?
2010. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/131 A kérdező kommentje:
Miért ne szeretném a szüleimet? Hülye kérdés volt..
2010. aug. 30. 18:44
 129/131 anonim ***** válasza:
27%
Csak mert nem úgy beszélsz róluk.
2010. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/131 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem azt kérdezitek, hogy szeretik e a kérdezőt a szülei?

Azon miért nem háborodtok fel, hogy ha szeretik, akkor miért nem tudnak neki is egy tál ételt elkészíteni neki?


A kérdező is szeretetre és oda figyelésre vágyik, úgy, ahogy itt bárki más.....

2010. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!