Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülő minden nap főz? Vagy...

A szülő minden nap főz? Vagy nem ez a "dolga"?

Figyelt kérdés

8tól 5ig dolgozom, havi 40 ezer ft-t rakok le az asztalra, és heti 2x van főtt étel az asztalon.

Fél 6kor érek haza, nincs kedvem főzőcskézni.

Már nem is tudom, mire adom a 40 ezret.

A szüleim nyugdíjasok, igazából semmi dolguk nincs egész nap. Azt hittem, annyit megtehetnének, hogy este főtt étel vár itthon, ha már a fizetésemnek majdnem a felét haza adom.

Elköltözni nem tudok, gyűjtésben vagyok, és ezt albérletben nem tudnám csinálni.


2010. aug. 26. 17:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 anonim ***** válasza:
80%
Drága,már most nincs kedved főzöcskézni,akkor a fen.ét lesz akkor majd ha gyereked lesz....
2010. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/131 anonim ***** válasza:
28%

örüljél hogy legalább szerdán és szombaton van főtt étel :)

az én anyám nem tudom hányszor főz egy héten, de az biztos hogy túl sokszor - neki ez egy hobbija vagy kényszere, nem tudom - de van hogy kínomban már konzervet eszek.. XDDDDD

szumma szummárum: nincs szerencséd :)

2010. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos a mai szülő elfelejti mi a dolga,ami rohadtul nem a karrierépítés,müköröm festés,szolizás,tévézés,stb,lenne.Is merek olkyat aki 12 éves és főz magára vagy éhen hal mert az anyja a teát nem tudja feltenni egyedül,a csp-t meg elbulizza.Az más h valahopl van főtt kaja csak szeretet nincs,a mai szülők többségében szeretni sem tudank,mert nem halották ők se otthon soha a szeretet hirét se.PFFFFFFFFFFFF!
2010. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
60%

"Ja és a gyerekemnek én akkor is fogok főzni, ha 40 éves lesz, mert a gyerekem és nem csak addig gyerek, amíg a családi pótlékot kapom utána.

Az egyetlen feltétele, hogy normális életet éljen. Ne drogozzon, ne tivornyázzon.

Amúgy a gyereket feltételek nélkül kell szeretni. Az előző mondatomat ellentételezve."


teljesen egyetértek a fent idézett hozzászólással!!!!!

2010. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a műköröm, szoli, tv nem a középosztály hobbyja.... inkább 15 éves gyerekeken látom ezt, de biztos te sem vagy idősebb előző..
2010. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 anonim ***** válasza:
38%
Hát ja manapság a kedves tenyészkancák a cspért szülnek.aztán állambácsi nyakán ül a sok tenyészfarm.Nem a családossokal van bajom félre ne értsetek hanem egy bizonyos népcsoporttal aki a cspből plazma tévét vesz,a gyerek meg mosdatlanul jár uéliba,mert csak cspért kelett,amugy levantojva.
2010. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/131 anonim ***** válasza:
85%
Érdekesen gondolkodsz. Ember, rokkant nyugdíjasok. Neked a fél 6 késő? Az én édesanyám 8-9 közt ér haza, és furcsa módon nekiáll főzni ha mi esetleg nem értünk rá. Bennem is felmerült a kérdés, mint egy másik válaszadóban, hogy mi lesz veled, ha gyermeked lesz? Már most kivagy akadva, ha netán 6 órakor vacsorát kéne készítened..
2010. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 anonim ***** válasza:
70%
Időse vagyok 28 és családokhoz járok látogatni,és ne tudd meg milyen anyák vannak nem csak a felső tizezerben van müköröm és társai vidéken rosszabbak,kisfalvakban,cigányasszony kilós arannyakkal ,centis körmökkel,a gyerek meg fikásan.Másik h náhány gyerek nem ismeri a levest mert anyuci főzni azt nem tud ,meg hát nem is akar.
2010. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/131 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a "dolga" nem ez. De remélhetőleg nem is így értetted.

Nem lehetne megkérni őket/anyukádat, ha korábban naponta főzött?

Mondjuk kiszámolod, hogy rezsi/3=x összeg, a maradékból légyszilégyszi főzzél nekem finom kaját és megpuszilni?

Tehát kedvesen jelezni, hogy anyagilag megoldott és nagyon jólesne neked?

(Másik lehetőség: rendelj a melóhelyre "menzakaját" (teletál, gastrofood, akármi), és adj haza kevesebbet.)

2010. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/131 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van mukormom,adok magamra sot kondiba is jarok:))40 eves vagyok 2 gyerekkel egy ferjjel dolgozom is es megis van napirenden fott kaja az asztalon..es mig elek es birom lesz is..anyukam 75 eves es naponta foz...hozzaallas kerdese az egesz..
2010. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!