Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülő minden nap főz? Vagy...

A szülő minden nap főz? Vagy nem ez a "dolga"?

Figyelt kérdés

8tól 5ig dolgozom, havi 40 ezer ft-t rakok le az asztalra, és heti 2x van főtt étel az asztalon.

Fél 6kor érek haza, nincs kedvem főzőcskézni.

Már nem is tudom, mire adom a 40 ezret.

A szüleim nyugdíjasok, igazából semmi dolguk nincs egész nap. Azt hittem, annyit megtehetnének, hogy este főtt étel vár itthon, ha már a fizetésemnek majdnem a felét haza adom.

Elköltözni nem tudok, gyűjtésben vagyok, és ezt albérletben nem tudnám csinálni.


2010. aug. 26. 17:56
 111/131 A kérdező kommentje:

Miért lennék én maholnap szülő? :D

Én élek a szüleimmel, tudom, hogy SEMMI komoly bajuk nincs, ami akadályozná őket a főzésben.

2010. aug. 28. 11:29
 112/131 anonim ***** válasza:
90%
Látom nem vagy tisztában a maholnap jelentésével. Sebaj. Nem úgy van,hogy megismersz valakit és éveken belül szülő leszel te is?
2010. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/131 anonim ***** válasza:
62%

Válaszadók! Miért foglalkoztok a kiscsajjal? Még nemnőtt fel,csak látszólag. Ha azt hiszi,hogy az élet habos torta,hát higgye!


Kérdező!

Ha eleged van anyádékból, KÖLTÖZZ EL!- Ne mondd, hogy nem teheted meg!!! Ja,nyuszi vagy? El vagy kényelmesedve?-az más! Élj csak anyucival és apucival, hisz így a kényelmes! De ne panaszkodj,ha nem tetszik, és inkább anyádékat kérdezd meg, hogy ezt érdelmed e!

2010. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/131 anonim ***** válasza:
94%
ez kb olyan kérdés mint jómúltkor az a zsömlés:) kb egy színvonalon van a kérdező. azaz ovis.
2010. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/131 anonim ***** válasza:
26%

Kedves mindenki!


Vegyétek már a fáradtságot és olvassátok már végig, amit írt a kérdező. Miért kell itt ócsárolni?

Ott éltek vele, tudjátok a körülményeit? NEM!!!


Ha már olvasásra is lusták vagytok, akkor nyissatok egy "emberek fikázása fórumot" és ott írdogáljatok egymásnak


Én teljesen egyetértek a kérdezővel, igaza van!!!

2010. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/131 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ketten vagyunk:)))
2010. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/131 anonim ***** válasza:
74%
Ha felnőtt ember a szüleiből csicskát akar csinálni, az szerintem nagyon megvetendő dolog.
2010. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/131 anonim ***** válasza:
32%

nem csicskát akar csinálni. ha nem olvastad volna, mindent a kérdező csinál otthon, bevásárol, dolgozni megy, ellát minden otthoni teendőt.


ismét leírom, hogy tanuljatok meg OLVASNI és FELFOGNI, amit elolvastok!!!

2010. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/131 anonim ***** válasza:
97%
Azt teheti, hogy vesz vagy bérel egy lakást. A szülők meg kiadják a szobáját albérlőnek.
2010. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/131 anonim ***** válasza:
65%

A csicskáztaás nem ez, hanem amit a sógorom csinál. Nem dolgozik, csak zenét hallgat, cigizik, bulizik és emellett kinyalatja a seggét a szüleivel.


A kérdező teljesen korrekt. A szülő van kissé eltunyulva és gondolja azt, hogy mostantól a gyerek kötelessége őt eltartani. Elhagyják magukat és nem is tesznek ellene.

A kérdező nem henyél és otthon mindent megcsinál a szülők ezt maximálisan kihasználják. Mi csinálnak egész nap?

Én a gyerekemnek addig segítek amíg tudok.

Megkeseredett, savanyú emberek vagytok.

2010. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!