Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kislányának az anyukáj...

A párom kislányának az anyukája most kapott munkát és amíg dolgozik nálunk szeretné hagyni a picit. Erre mégis mit kellene mondanunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislány, anyuka gyesen, ami tényleg kevés, de akkor sem érzem jogosnak, hogy egyik napról a másikra ezzel a kéréssel áll elő. A párom azt mondta, enyém a döntés, mivel én lennék vele.

A gyerek miatt tudom, hogy úgyis bevállalom, de még nem tudom, hogyan oldom meg a napjainkat. Eszem szerint elutasítanám, szívem szerint viszont nem.


2021. máj. 22. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
94%
A gyereket az anyjának és/vagy az apjának kell nevelnie. Ha egyikük sem tudja megoldani a munkájuk miatt, akkor pedig a bölcsődében van a helye. Nem is értem, hogy merülhetett fel egyáltalán bármelyikükben is, hogy te neveld az ő gyereküket.
2021. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!