Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kislányának az anyukáj...

A párom kislányának az anyukája most kapott munkát és amíg dolgozik nálunk szeretné hagyni a picit. Erre mégis mit kellene mondanunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislány, anyuka gyesen, ami tényleg kevés, de akkor sem érzem jogosnak, hogy egyik napról a másikra ezzel a kéréssel áll elő. A párom azt mondta, enyém a döntés, mivel én lennék vele.

A gyerek miatt tudom, hogy úgyis bevállalom, de még nem tudom, hogyan oldom meg a napjainkat. Eszem szerint elutasítanám, szívem szerint viszont nem.


2021. máj. 22. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
58%
Tök mindegy, hozott-e a kérdező gyereket, ha GYET-en van, akkor nem lehet neki 3 évesnél fiatalabb gyereke, ergo apu zabigyerekét kéne pesztrálnia. Na meg egy nagy lókukit.
2021. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
74%
20as akkor nem azt mondaná hogy a gyerekeink...
2021. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 21...azért írtam, hogy lehet, hogy hozott a kérdező gyereket, mert rögtön a megcsalást hozták fel...ami természetesen nem zárja ki, hogy az történt...a kommentemnek semmi köze nem volt ahhoz, hogy neki pesztrálnia kéne vagy sem...
2021. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult, ha így nézzük. Volt egy komolyabb hullámvölgy a kapcsolatunkban amikor el is költözött. Tudtam azt is hogy találkozgat valakivel, de akkor úgy volt, hogy vége a kapcsolatunknak. Végül rendbehoztuk a dolgot, de kiderült, hogy a hölgy babát vár, akit megtartott. Dühös vagyok rá is, a páromra is magamra is, de a kicsire nem.
2021. máj. 22. 16:08
 25/61 anonim ***** válasza:
82%

Továbbra is az a véleményem, hogy ebben a hülye helyzetben, ha te teljesen meg tudtál bocsátani, és elfogadod a gyereket is, és a többiek tesójaként szívesen foglalkozol vele, akkor oké.

De mivel feltetted ezt a kérdés, nyilvánvalóan okoz ez neked problémákat, és ebben az esetben nem szabad vállalni, mert csak elmérgesedik a helyzet köztetek a pároddal, meg anyukával is.

2021. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
2%
A kerdezo teherbe esett egy nos ferfitol.
2021. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
89%

Nem vállalnám.

Az még oké ha hétvégente jön. De az, hogy én pesztráljam mert az anyjának dolgoznia kell.. Biztosan nem.

Igen értem a férjed felelősségét is, de erre van a bölcsi.

Ha meg úgy tartotta meg a gyereket, hogy a kopasz seggére.. Hát az az ő baja.

2021. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a másik nőre nem kéne dühösnek lenned, ő igazából egy már "szabad" férfitól lett terhes, ha jól értelek. De csak ezért ne vállald el. Az se biztos, hogy a gyereknek jót tenne, ha érezné, hogy az anyja és közted feszültség van, közben meg egész nap veled lenne. Meg biztos hamar felfogná (a gyerekek kegyetlenek ilyen szempontból, valamelyik úgyis elmesélné neki), hogy ő ilyen balkézről született fióka, az se lenne jó neki.
2021. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
87%
Ha az ember ennyire jó képet vág az ilyesmihez, mindenben ki fogják használni. Sorra egyre több dologban kérnek szívességet, a végén a másik család cselédjeként néznek rá.
2021. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
87%
Ehhez azért, hogy ilyet kérjen, nem kis pofátlanság kell. És ami pofátlansággal kezdődik, az azzal is fog folytatódni. Lesz még olyan, hogy jaj, vendégek jönnek, de ő pont nem ér rá, takarítsál már ki náluk.
2021. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!