Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kislányának az anyukáj...

A párom kislányának az anyukája most kapott munkát és amíg dolgozik nálunk szeretné hagyni a picit. Erre mégis mit kellene mondanunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislány, anyuka gyesen, ami tényleg kevés, de akkor sem érzem jogosnak, hogy egyik napról a másikra ezzel a kéréssel áll elő. A párom azt mondta, enyém a döntés, mivel én lennék vele.

A gyerek miatt tudom, hogy úgyis bevállalom, de még nem tudom, hogyan oldom meg a napjainkat. Eszem szerint elutasítanám, szívem szerint viszont nem.


2021. máj. 22. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem bölcsödébe adja a kicsit?
2021. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
21%
51, ne zavard össze keresztkérdésekkel.
2021. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg a férjednek ha ő nem tud a kisgyerekre vigyázni adjon több pénzt az anyukának
2021. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
85%
Remélem hogy troll, mert ekkora marha nő nem létezhet. Ha mégis, megérdemli. Nyalja fényesre a zabikölyök seggét.
2021. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
30%

Avaly!


Tiltottalak, csillagocska.

2021. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
17%
Miért lett lepontozva a válaszom hogy apuka adjon több pénzt az anyukanak? Nyilván azért menne dolgozni mert a gyes kevés,a kérdező nem akar vigyázni a kicsire,ha apuka se tud akkor adjon pénzt bébiszitterre. Lehet hogy be van már iratva a gyerek bölcsibe csak még nem mehet. Addig is az anyukának dolgozni kell
2021. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
70%
Nyílván nem a gyerek a hibás. De megtartotta a gyereket gondolom tudta a nő hogy nem egy komoly kapcsolatban van a pároddal. Megtartotta kap gondolom gyerektartást oldja meg úgy a nevelését ahogy akarja. Nem tudom sajnálni azokat az embereket akik maguk is éppen elvannak de azért kell egy gyerek is vagy 2 stb. Soha nem vállalnám a pasim által csinált gyerek nevelését mert nem csak vigyázol rá hanem több hónapon talán éven át nevelni fogod veled lesz a nap nagyrészében tőled fog tanulni. Gondolod nem lesz ebből baja az anyjának? Hogy mikre tanítod majd? Nem. Oldja meg ahogy akarja ahogy írták annak a gyereknek 2 szülője van neked semmi közöd nincs hozzá. Oké én is sajnálnám a kicsit de akkor sem. Keresse meg a tesóját az anyját nagyanyját nem érdekelne de én biztos hogy nem venném át a saját 3 gyerekemhez. Az hogy a párod volt képes ezután azt mondani a te döntésed te vagy itthon a képemről lesülne a bőr ha a kaland csajom ezzel a kéréssel állna oda a családhoz.
2021. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
87%

56!


Nyilván mert azt a pénzt a kozosbol venné el.

2021. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%
1-1 alkalom még okés lenne de folyamatosan, elég meredek.
2021. máj. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
72%
Aranyból van a pasas farka, ha képes voltál visszafogadni.
2021. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!