Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kislányának az anyukáj...

A párom kislányának az anyukája most kapott munkát és amíg dolgozik nálunk szeretné hagyni a picit. Erre mégis mit kellene mondanunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislány, anyuka gyesen, ami tényleg kevés, de akkor sem érzem jogosnak, hogy egyik napról a másikra ezzel a kéréssel áll elő. A párom azt mondta, enyém a döntés, mivel én lennék vele.

A gyerek miatt tudom, hogy úgyis bevállalom, de még nem tudom, hogyan oldom meg a napjainkat. Eszem szerint elutasítanám, szívem szerint viszont nem.


2021. máj. 22. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
53%

Felejtős... én nem vállalnám a PÁROM gyerekének a szittelését ingyen. Hogyne.


Igen, ketten vállalták a PÁROM és az EXE, nem pedig én ;)


Bár eleve nem kéne olyan pasi, akinek kölyke is van, pontosan ezért.

2021. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
93%

Ha valaki egy másfél évessel gyesen van, az azt jelenti, hogy nem dolgozott eleget a gyedhez, magyaran a semmire szült.

Amugy a párod fizet tartásdíjat?

2021. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
81%

Tehát, amikor nem voltatok együtt, akkor csinálta fel a nőt, és ezek után elvárnák TŐLED, hogy pesztráld a közös kölyküket.


Azért van pfája, de neked nincs eszed, én ezek után úgy hajítanám ki, mint a fene.

Vagy mit gondoltál? Összevesztek megint, ő megint felcsinál egy nőt... stb.

2021. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
94%
Csúnya háromszög lesz ebből így...
2021. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha elvállalod, azt deklarálod ezzel, hogy veled bármit meg lehet tenni.
2021. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
60%

Avaly!


Engem komolyan érdekelné, miért szólsz hozzá kb minden egyes gyerekkel kapcsolatos kérdéshez. Nincs gyereked és nem is akarsz. Keress valami neked való témát

2021. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
67%
Bakker ez komoly???!! Más zabi kölykét kellene pesztrálnod? Na tudod hova vihetné :)))) Baxxa fel a Holdig.
2021. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
76%
Már bocs de hülye vagy ha a te gyerekeid rovására bevállalod a párod zabigyerekét... Ott van erre a bölcsőde és pont. Ezek után ha mégis engedsz megérdemled.
2021. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
82%
eskü főztem egy kávét és most röhögök ezen a sztorin. Ekkora marhát mint te, de tényleg :DDDDD Félrebax az urad, majd más kölykére még vigyáznál is. Ha jó pasi az urad, dobd már át a számát, nyugi én nem fogok szülni, de dugni jó lesz :DDDDD Egy lábtörlő vagy, de meg is érdemled. Én kölyköstül rúgnám fel a libát ezért az ötletért. #37.
2021. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
90%

Szóval felredugott lett egy gyerek.

"A párom azt mondta, enyém a döntés, mivel én lennék vele." Ja ő alapból leszarja , TE oldd meg..ertem.

Micsoda főnyeremeny ez a pasi. Tudod mikor csinálna hülyét belőlem

2021. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!