Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kislányának az anyukáj...

A párom kislányának az anyukája most kapott munkát és amíg dolgozik nálunk szeretné hagyni a picit. Erre mégis mit kellene mondanunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislány, anyuka gyesen, ami tényleg kevés, de akkor sem érzem jogosnak, hogy egyik napról a másikra ezzel a kéréssel áll elő. A párom azt mondta, enyém a döntés, mivel én lennék vele.

A gyerek miatt tudom, hogy úgyis bevállalom, de még nem tudom, hogyan oldom meg a napjainkat. Eszem szerint elutasítanám, szívem szerint viszont nem.


2021. máj. 22. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
85%
Semmilyen körülmények közt nem lennék más gyerekének a felvigyázója.
2021. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
76%
Nem! Rendkívül megnehezítenéd a saját életedet, miközben a saját gyerekeiddel is van elég feladatod. Mellesleg ha valami baleset történik, téged fognak felelőssé tenni! Nem kell ennyire jónak lenni, ne sajnáld azt a gyereket, semmi közöd hozzá! Az észnek kell győznie, nem a szívnek! Pláne nem a naiv, magát alávető szívnek. Az anyja oldja meg, ha teherbe ejtette magát a pároddal.
2021. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
94%
Hiába nem tehet erről a kicsi, ez nem a te problémád. Belegondoltál a felelősségbe? Bármi történik a kicsivel, pl félrenyel, stb, te leszel a felelős, amellett, hogy ingyen sitteled, ami a saját gyerekek mellett nagy plusz munka. Erre találták ki a bölcsi meg a csanát!
2021. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
81%

Nem vállalnám. A párod és a gyerek anyjának a dolga ezt megoldani. Van bölcsi, bébiszitter, esetleg rokonok. Mondjuk a párodnak sincs sok esze, ha védekezés nélkül szexelt.

Amúgy kettejük között ez valami laza kapcsolat volt vagy komolyabb?

2021. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
86%
Nekem úgy tűnik, ez az exbarátnő visszalopakodása a párod közelébe. A kisgyerek csak az ürügy, hogy mindennapos kapcsolatban legyen a családotokkal.
2021. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
83%
Hát, mégsem sikerült megfogni akkor a gyerekkel neki a pasit, most meg mindenhol csak nyűg csóri. Úgy sajnálom szegényt. De ez akkor is a végletekig megalázó neked.
2021. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
7%
Hát kérdező, szerintem ezt nem gondoltad végig, az első kérdésbe belebuktál, hogy te miért vagy otthon.
2021. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak kicsit betaknyosodik, akkor is te leszel leszidva, hogy hagytad megfázni a nő gyerekét.
2021. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim válasza:
84%
Uristen... Neked semmi tartasod
2021. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
6%

Khm, írtál valamit. Megkérdezték, miért vagy otthon, rávágtad, hogy gyet. Szóltak, hogy te, az úgy nem kerek, jött a duma a megcsalásról.

Legközelebb előre gondold végig, mert ez így nem hihető.

2021. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!