Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kislányának az anyukáj...

A párom kislányának az anyukája most kapott munkát és amíg dolgozik nálunk szeretné hagyni a picit. Erre mégis mit kellene mondanunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislány, anyuka gyesen, ami tényleg kevés, de akkor sem érzem jogosnak, hogy egyik napról a másikra ezzel a kéréssel áll elő. A párom azt mondta, enyém a döntés, mivel én lennék vele.

A gyerek miatt tudom, hogy úgyis bevállalom, de még nem tudom, hogyan oldom meg a napjainkat. Eszem szerint elutasítanám, szívem szerint viszont nem.


2021. máj. 22. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
20%
Kevés az a bölcsöde, ahová délutános műszakba betehetnéd a gyereket.
2021. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
77%

11!


Sehol nem látom a kérdésben, hogy több műszakos munkáról lenne szó.

Amugy meg először megoldja az ember a gyerek felügyeletét -nem, nem az apuka baratnojevel- , utana keres munkat es olyat vallal el, ahol szinten nem az apa barátnőjének kell a gyerekre vigyázni.

2021. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:

A párom addigra elindul dolgozni mire ő hozná a kislányt és addigra nem érne haza mire jönne érte.

Én gyeten vagyok a gyerekeinkkel. A reggeli suli/ovi járatra is magammal kellene vinnem. 4 gyerekre egyedül kicsit kevésnek érzem magam.

2021. máj. 22. 15:56
 14/61 anonim ***** válasza:
84%

Na várj. Ez a gyerek kisebb, mint a közösek? Magyarul megcsalt? Tudod ki vigyázna rá ezek után, vigyázzon rá az apja... o.O

Kösz, nem, van nekem 3 sajátom is, add bölcsibe, ajtó becsuk.

2021. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
96%
Na így azért másképp néz ki a történet. Jól értem, hogy ti éldegéltetek szépen családként három gyerekkel, majd hirtelen a férjed csinált még egy gyereket egy másik nőnek? Ez esetben teljesen érthető, ha nem vállalod be a dolgot.
2021. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat nekem abszolút kacifántos az a része: Szóval az ex rád hagyná a 1.5 éves kisgyereket?

Akkor nektek hogy van közösen iskolás és ovis korú gyerekeitek 3 is?

2021. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
91%
Hoppá. Szóval a kapcsolatod alatt besikerült egy másik gyerek, és te nevelgessed az anyja és az apja helyett..?
2021. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
25%

Annak a gyereknek két szülője van.

Kettőjüknek kell megoldani a gyerek összes gondját baját.

Tulajdonképpen a párod feladata hárul rád.

Az hogy ebben tudod vagy akarod e támogatni őt,az a te döntésed.

Valahol ez kicsit megméri a kettőtök kapcsolatát is.

Értem,hogy hülye helyzet, nekem se hiányozna más gyereke,de végülis ez a döntés ,hogy gyerekes férfit választottál, már régebben felvetette ezeket a kérdéseket is.

A másik nőnek sem lehet könnyű pont rád bízni a gyerekét,de az hogy ez egyáltalán felmerült,az feltételezi,hogy normális kapcsolatban vagytok.

Ez meg egyáltalán nem rossz dolog.

2021. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
89%
Hm....Ritka érdekes egy helyzet....Nem, nem vállalnám. Oldja meg.
2021. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy a kérdező is hozott magával gyereket a kapcsolatba.
2021. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!