Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kislányának az anyukáj...

A párom kislányának az anyukája most kapott munkát és amíg dolgozik nálunk szeretné hagyni a picit. Erre mégis mit kellene mondanunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislány, anyuka gyesen, ami tényleg kevés, de akkor sem érzem jogosnak, hogy egyik napról a másikra ezzel a kéréssel áll elő. A párom azt mondta, enyém a döntés, mivel én lennék vele.

A gyerek miatt tudom, hogy úgyis bevállalom, de még nem tudom, hogyan oldom meg a napjainkat. Eszem szerint elutasítanám, szívem szerint viszont nem.


2021. máj. 22. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:

Attól is félek, hogy lelkileg nem lesz rám jó hatással, hogy napjában 2* látom az anyját.

Nem tudom mi lenne a jó döntés. A gyerek semmiről sem tehet.

2021. máj. 22. 15:34
 2/61 anonim ***** válasza:
77%

Nalatok van masik gyerek, vagy egyedul lennel vele? Ha szived szerint bevallalnad es nem okoz problemat, akkor miert ne?

Persze lehet plusz konfliktusforras a kislany anyukajaval, de ugyanakkor kozos pont is, tobb kozos téma... Par napra kiprobalnam milyen gyereket nevelni, aztan ha nem megy, akkor meg tudod mondani, hogy, bocsi, megsem fog menni.

2021. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem értem. Te otthon vagy a saját babáddal? És mellé kapnád a párod kislányát, hogy vigyázz rá?
2021. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
37%
Semmiképp nem mennék bele. Nem a te dolgod ez, a nő vállalta el a gyereket, neki kell megoldania a felügyeletet is. Eleve kicsit fura, hogy ilyen bizalmas a viszony, hogy ilyenre képes megkérni titeket...De nyilván, lehet, velem van a baj.
2021. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vállalnàm
2021. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi ideige tartana, hogy nálatok van a gyerek?

Átmenetileg vagy hosszabb ideig?

Te nem dolgozol?

Vagy miért veled lenne a gyerek?

Mennyire tudsz a párodra számítani a gyerek ellátásában?

Miért kell neked találkozni az anyával, miért nem a párod intézi ezt a részt?

Miért annyira problémás a gyerek anyját naponta kétszer látni, tett valamit ellened?

2021. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
15%
Azért mégis csak a párod kislánya akinek te vagy a nevelőanyja
2021. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
88%
4-es, hogyne lenne bizalmas a viszony, a gyerek családjáról van szó. Attól, hogy elváltak, attól még a gyerek apja a gyerek apja marad.
2021. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
95%

4-es: A nő vállalta ugyan a gyereket, de a kérdező párjával közösen! Szóval valamennyire jogos, hogy az apától is elvárható, hogy kivegye a részét a gyerek felügyeletéből. Nem a kérdezőt, hanem az apát kérte meg.

Az meg, hogy egy gyerek szülei - akár egy válás után is -normális viszonyban vanank egymással, az ugyan MO-on ritka, de ettől még ez lenne a normális, ha neked ez furcsa, akkor veled vannak gondok!

2021. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
86%
Erre valo a bölcsőde.
2021. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!